BOKS: Zawodowy debiut Mateusza Tryca

Sport

BOKS: Zawodowy debiut Mateusza Tryca

19.04.2017
autor: mjk
Wyszkowski bokser Mateusz Tryc zaliczy swój debiut na profesjonalnym ringu 22 kwietnia, podczas gali boksu zawodowego w Legionowie. Jego rywalem będzie Tomasz Gargula.
Nasz reprezentant Polski w boksie olimpijskim (w kategorii do 81 kg), zmierzy się w sześciorundowym pojedynku z Tomaszem Gargulą (18-6-1, 5 KO). Walka odbędzie się w wadze półciężkiej (na zawodowym ringu wynosi on 175 funtów, czyli 79,379 kg). Gargula to znany na ogólnopolskiej arenie zawodnik, który w swojej karierze mierzył się m.in. z Andrzejem Sołdrą, Maciejem Miszkinem, czy byłym zawo-dowym mistrzem świata federacji WBA, Hassanem N'Dam N'Jikam.
- Mateusz to bardzo ciekawy zawodnik, stworzony dla widowiskowych walk zawodowych. Wielokrotnie sparował zresztą z naszymi pięściarzami. Jego styl opiera się na dużej intensywności, ofensywie i dużej liczbie zadawanych ciosów. Na pewno dobrze będzie się go oglądało - ocenia współkierujący Sferis KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.
Bilety na zawodowy debiut naszego pięściarza są ciągle dostępne. Można je kupić przez ebilet.pl, a cena waha się od 40  do... 1.200 złotych.  Walką wieczoru gali w Legionowie jest pojedynek Krzysztofa Zimnocha z Michaelem Grantem.

'
(fot.: materiały organizatora)
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan