BOKS: Zawodowy debiut Mateusza Tryca

Sport

BOKS: Zawodowy debiut Mateusza Tryca

19.04.2017
autor: mjk
Wyszkowski bokser Mateusz Tryc zaliczy swój debiut na profesjonalnym ringu 22 kwietnia, podczas gali boksu zawodowego w Legionowie. Jego rywalem będzie Tomasz Gargula.
Nasz reprezentant Polski w boksie olimpijskim (w kategorii do 81 kg), zmierzy się w sześciorundowym pojedynku z Tomaszem Gargulą (18-6-1, 5 KO). Walka odbędzie się w wadze półciężkiej (na zawodowym ringu wynosi on 175 funtów, czyli 79,379 kg). Gargula to znany na ogólnopolskiej arenie zawodnik, który w swojej karierze mierzył się m.in. z Andrzejem Sołdrą, Maciejem Miszkinem, czy byłym zawo-dowym mistrzem świata federacji WBA, Hassanem N'Dam N'Jikam.
- Mateusz to bardzo ciekawy zawodnik, stworzony dla widowiskowych walk zawodowych. Wielokrotnie sparował zresztą z naszymi pięściarzami. Jego styl opiera się na dużej intensywności, ofensywie i dużej liczbie zadawanych ciosów. Na pewno dobrze będzie się go oglądało - ocenia współkierujący Sferis KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.
Bilety na zawodowy debiut naszego pięściarza są ciągle dostępne. Można je kupić przez ebilet.pl, a cena waha się od 40  do... 1.200 złotych.  Walką wieczoru gali w Legionowie jest pojedynek Krzysztofa Zimnocha z Michaelem Grantem.

'
(fot.: materiały organizatora)
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom