BOKS: Mateusz Tryc trenuje przed galą (foto, wideo)

Sport

BOKS: Mateusz Tryc trenuje przed galą (foto, wideo)

05.02.2018
autor: opr. SB, fot. i wideo Adam Augustynik
Walki wyszkowian Mateusza Tryca, Alicji Sarnackiej, Patrycji Borkowskiej i Mateusza Mościckiego będzie można obejrzeć podczas gali Friday Boxing Night, 16 lutego na hali WOSiR. W minioną sobotę Mateusz Tryc zaprosił na tzw. trening otwarty.
Podczas gali Friday Boxing Night, transmitowanej na żywo przez telewizję Polsat Sport i Polsat Sport Fight, na zawodowym ringu staną m.in. Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7KO) i Taras Oleksiyenko (zmiana rywala, 8-4-0), a także wyszkowianin, Prospekt Roku 2017, niepokonany Mateusz Tryc (4-0-0, 4KO). Początek telewizyjnej transmisji o godz. 20.
Przed rozpoczęciem gali walk zawodowych, o godz. 19 odbędą się cztery walki amatorskie, w tym trzy z udziałem wyszkowian. W formule K1 (75kg) wystąpi trenująca w Gimnazjon Apin Wyszków 16-letnia Alicja Sarnacka. Na koncie ma 3 walki stoczone w formule K1 i 4 w kick light. 3 z nich wygrała, 4 przegrała. Do ringu poprowadzą ją trenerzy Paweł Deluga i Piotr Trześniewski. Jej rywalką będzie 2 lata starsza zawodniczka UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, Aleksandra Niewiadomska, aktualna Mistrzyni Polski WKSF.
W formule MMA 72 kg Wyszków reprezentowała będzie dwukrotna mistrzyni Polski (2016 i 2017), 16-latka, mająca na swym koncie 7 walk wygranych i tylko jedną przegraną, Patrycja Borkowska z Bambero Team Wyszków. Do walki przygotowuje ją szkoleniowiec Mateusz Śniadała. Naprzeciw niej stanie 18-letnia wicemistrzyni Polski MMA, Karolina Sobek z klubu Spartakus Rzeszów. W kategorii bokserskiej (75 kg), na ringu zobaczymy mieszkającego w Wyszkowie Mateusza Mościckiego z Gimnazjon Apin Wyszków. Mateusz to 23-letni zawodnik boksu amatorskiego, który na swym koncie posiada 5 walk wygranych (w tym trzy przed czasem) i trzy przegrane. Trenuje pod okiem Pawła Delugi. Zmierzy się z zawodnikiem RKS Łódź, Adamem Banaszczykiem. 
W czwartym starciu amatorskim kibice (którzy nabędą wejściówki do kupienia m.in. w kasie WOK Hutnik i lokalnych siłowniach) zobaczą pięściarzy ze stolicy, podopiecznych byłego trenera kadry narodowej w boksie Huberta Migaczewa.
Na swój otwarty trening Mateusz Tryc zaprosił w sobotę 3 lutego do GYM4U Fitness Club. Utalentowany pięściarz, pod okiem trenera Huberta Migaczewa, przygotowuje się do pierwszego tegorocznego występu. Na zawodowych ringach zadebiutował w kwietniu ubiegłego roku, a wszystkie dotychczasowe walki wygrał przed czasem.
Już wkrótce na www.nowywyszkowiak.pl konkurs, w którym do wygrania będą bilety na to wyjątkowe wydarzenie sportowe.

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
22.14% (188 głosów)
29.09% (247 głosów)
6.95% (59 głosów)
6.95% (59 głosów)
34.86% (296 głosów)