ZABRODZIE: Strzelecka gmina

Powiat

29.09.2016
Drużyna z Zabrodzia zajęła IV miejsce na Zawodach Strzeleckich z rewolweru o Puchar Komendanta WKU i Burmistrza Wyszkowa, które odbyły się 28 września w Troszynie.
W zawodach startowało 57 zawodników z 19 drużyn. Drużyna urzędu gminy z Zabrodzia zajęła w klasyfikacji drużynowej IV miejsce. Gminę reprezentowali: sekretarz gminy Zdzisław Damian Bocian, inspektor ds. obrony cywilnej Marek Jeziórski oraz konserwator OSP Zabrodzie Przemysław Raniewicz.
Na podium stanęły drużyny: Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Wyszkowie i Urzędu Miejskiego w Wyszkowie.