ZABRODZIE: Nabór na stanowisko kierownika GOPS

Powiat

ZABRODZIE: Nabór na stanowisko kierownika GOPS

02.01.2019
autor: Elżbieta Szczuka
Do 10 stycznie można składać dokumenty w naborze na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu.
 
 Po 37 latach pracy w opiece społecznej, w tym 28 latach na stanowisku kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu, rezygnację z pracy (z dniem 1 lutego 2019 r.) złożyła Irena Dziarska (na fot.). Pani kierownik przechodzi na emeryturę. 
28 grudnia wójt Krzysztof Jezierski ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko Kierownika GOPS. Kandydat m.in. powinien posiadać: wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności: praca socjalna, polityka społeczna, nauka o rodzinie, pedagogika w zakresie polityki społecznej, socjologia, administracja, prawo, zarządzanie, co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym 3 lata w polityce społecznej, powinien znać regulacje prawne z zakresu pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych. Oferty można zgłaszać do 10 stycznia.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Święto ziemniaka i ulęgałki

RZĄŚNIK: Święto ziemniaka i ulęgałki

Swój dzień ziemniak ma w Ochudnie od lat, w tym roku wraz z nim świętowała ulęgałka. Dzień Ziemniaka i Ulęgałki odbył się w sobotę 8 września, tradycyjnie w świetlicy OSP w Ochudnie.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Kolarze powrócili (foto)

RZĄŚNIK: Kolarze powrócili (foto)

Rząśnik był 19 maja gospodarzem IV już w tym sezonie edycji Legia MTB Maraton. Choć od rana było deszczowo i pochmurno, wraz z upływem czasu pogoda stopniowo się poprawiała. Gdy nadszedł moment rozpoczęcia wyścigu, przestało padać, a podczas ceremonii dekoracji pojawiły się nawet nieśmiałe przebłyski słońca. Na dystansie GIGA triumfowali kolarze Cateny Wyszków – pierwszy był Wojtkowski, trzeci – Robert Parys.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Trzeciomajowy koncert (foto)

BRAŃSZCZYK: Trzeciomajowy koncert (foto)

Piękny koncert „Niepodległej ballady i pieśni” w 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja dali w Brańszczyku Arleta Lemańska i Wojciech Bardowski. Jako support wystąpili Monika Andrzejewska i akompaniujący jej Kamil Pałubiński, zwycięzcy II Powiatowego Przeglądu Pieśni Legionowej, którzy w dniach 12-13 maja będą reprezentować powiat podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Pieśni Legionowej w Zielonce. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Prezent dla policji (foto)

ZABRODZIE: Prezent dla policji (foto)

Od 27 grudnia Posterunek Policji w Zabrodziu posiada nowoczesny radiowóz – opla mokkę z napędem na 4 koła. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu jego zakupu przez Gminę Zabrodzie kwotą 40,5 tys. złotych.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku