ZABRODZIE: Jagodowe żniwa - zaproszenie

Powiat

ZABRODZIE: Jagodowe żniwa - zaproszenie

04.07.2017
autor: Elżbieta Borzymek
W niedzielę 9 lipca Gmina Zabrodzie i Nadleśnictwo Drewnica zapraszają do Kicin już po raz drugi na Jagodowe żniwa za brodem – imprezę promującą gminę Zabrodzie i jej walory przyrodnicze.
Gwiazdą wieczoru będzie zespoł ENEJ. Kiedy drużyny wyruszą do lasu na jagody, na scenie będą atrakcje dla dzieci. Jednocześnie od 10.00 do 12.00 na antenie Radia dla Ciebie będą przeprowadzane rozmowy z organizatorami i gośćmi imprezy. Ok. 13.00 przewidywany jest powrót drużyn z lasu, ważenie zbiorów, wręczenie nagród. Po 14.00 coś dla miłośników koni i średniowiecznych turniejów – kadryl w wykonaniu pięknych amazonek oraz widowisko rycerskie „Jagodowa branka”.
Od 16.00 na scenie pojawią się zespoły: leśników, pieśni i tańca „Sława”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków, zespół z Lublina zaprezentuje piosenki biesiadne. O 19.00 zagra i zaśpiewa discopolowy zespół Baflo, a o godz. 21 – gwiazda wieczoru – zespół ENEJ (zespół rockowo-folkowy założony w 2002 r. w Olsztynie, ma w swoim repertuarze wiele przebojów).
WTBS - wynajem garażu
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Mrówka - styczeń - luty 2020
Zitcom