ZABRODZIE: Dziadek z babcią mają święto (foto)

Powiat

ZABRODZIE: Dziadek z babcią mają święto (foto)

28.01.2019
autor: Elżbieta Szczuka
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Zaczarowany Ołówek” w Zabrodziu dla swoich babć i dziadków, z okazji ich święta, przygotowały bardzo miłą, wzruszającą uroczystość. Wręczyły babciom i dziadkom laurki i kolorowe kwiatki wykonane z bibuły. 
 
Przybyłych na uroczystość do Domu Biesiadnego w Niegowie powitała dyrektor przedszkola Mariola Bogdanowicz. Potem oddała głos przedszkolakom, które z ogromnym zaangażowaniem i wdziękiem prezentowały przygotowane dla babć i dziadków teksty, piosenki, tańce. Na zakończenie zaprosiły do wspólnego tańca.
 
Dziadek z babcią mają święto,
więc im zaraz zaśpiewamy.
Niech nam żyją, niech nam żyją
nasi goście ukochani.
Kocham babcię, kocham dziadka
za ich serce, za ich miłość.
W dobrym zdrowiu długie lata
niech nam żyją, niech nam żyją! 
 
Po części artystycznej goście zostali zaproszeni do stołów na słodki poczęstunek. Był też wiejski stół, który ufundowali państwo Barbara i Jerzy Urbaniakowie, dziadkowie Kasi, Asi i Kuby.
Występ dzieci przygotowały nauczycielki: Milena Dymek,  Ilona Rudnik, Marlena Augustyniak, Joanna Kapsa, Iwona Markuszewska, Milena Skwara, Natalia Dudek i Luiza Malinowska (tańce). Piosenek przedszkolaków nauczyła i akompaniowała im na organach Anna Wosek, na akordeonie grał Łukasz Dąbrowski, tata Zosi i Ignasia.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane