SOMIANKA: Z okazji Święta Niepodległości

Powiat

SOMIANKA: Z okazji Święta Niepodległości

18.11.2016
autor: Elżbieta Borzymek
Gminny Ośrodek Kultury w Somiance z okazji Święta Niepodległości zorganizował konkurs plastyczny pt. „Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie!”. Wpłynęło 85 pięknych, kolorowych prac. Można je oglądać na wystawie w GOK w Somiance.
Prace wykonane były na bardzo różnym poziomie, zapewne robione wspólnie z rodzicami, ale i samodzielnie rzez dzieci. Komisja konkursowa najwyżej oceniła następujące prace:
 
Dzieci 3-6 lat:
I miejsce – Oddział Przedszkolny w Jackowie Górnym (praca grupowa), II – Patrycja Dylak (Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nowych Wypychach), III – Gabriela Szczerba, Kuba Mąka, Pola Gałązka (Niepubliczne Przedszkole Twórcze „Pałacowe Skrzaty” w Kręgach), wyróżnienia: Karol Hanusz (NP „Słoneczko” w Nowych Wypychach), Dawid Sitek (NP „Słoneczko” w Nowych Wypychach), Hanna Wasilewska (NP Twórcze „Pałacowe Skrzaty” w Kręgach), Lena Kraińska (Oddział Przedszkolny w Kręgach)

Klasy I-III szkoły podstawowej:
I miejsce – Maja Staniszewska (SP w Ulasku), II – Adam Rączkowski (SP w Popowie Kościelnym), III – Leon Szczepaniak (SP w Popowie Kościelnym), wyróżnienia: Aleksandra Wojtkowska (SP w Woli Mystkowskiej), Bartosz Waszkiewicz (SP w Jackowie Górnym), Kuba Pakuła (SP w Jackowie Górnym)

Klasy IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Klaudia Grześkiewicz (SP w Ulasku), II – Oliwia Wiśniewska (SP w Ulasku), III – Paulina Kaliściak (SP w Somiance), wyróżnienia: Damian Baranowski (SP w Woli Mystkowskiej), Alicja Pachulska (SP w Somiance), Małgorzata Mielczarczyk (SP w Ulasku)

Gimnazjum:
I miejsce – Jan Ślubowski, II – Angelika Krawczyk, III – Sandra Sitek, wyróżnienie: Barbara Kwaśny, Katarzyna Kaczmarczyk, (wszyscy ZS w Woli Mystkowskiej)
 
Organizatorzy serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie. Zapraszają do obejrzenia wystawy pokonkursowej w GOK. W dniach 1-7 grudnia prace będzie można odebrać.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.84% (199 głosów)
28.98% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.25% (312 głosów)
manhattan