SOMIANKA: Turniej o Puchar Wójta Gminy Somianka (foto)

Powiat

SOMIANKA: Turniej o Puchar Wójta Gminy Somianka (foto)

27.09.2018
autor: opr. EB
Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Somianka rozegrany został 16 września na orliku w Somiance. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn. Zwyciężyła drużyna z Długosiodła. Nagrody, medale oraz puchary dla zwycięskich drużyn wręczył wójt Andrzej Żołyński.
 
Na boisku rywalizowały następujące drużyny: Somianka, Młodziki Somianka, FC Szwagry – Ostrowy, Perła Boys – Ulasek, FC Albatros – Skorki, Popowo, Tulewo, Bug 01, FT Poręba, FC Wyszków i Długosiodło.
Zwyciężyła drużyna Długosiodło, drugie miejsce zajęła drużyna FC Wyszków, trzecie – Tulewo. Królem strzelców został, zdobywca 6 goli, Patryk Zwaliński z drużyny Długosiodło. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Roberta Kamienieckiego z drużyny Somianka. 
Turniej był rozgrywany w ramach realizowanego zadania publicznego współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ZABRODZIE: Zgodnie z prawem, do kontroli

ZABRODZIE: Zgodnie z prawem, do kontroli

Sortownia odpadów w Mostówce nadal budzi emocje. Mieszkańców niepokoi sposób ich składowania, ale też sama działalność. Obawiają się szkodliwego wpływu na środowisko sortowni oraz spadku zainteresowania miejscowością ze strony letników.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Skąd się wywodzimy? (foto)

BRAŃSZCZYK: Skąd się wywodzimy? (foto)

O tym, jak ważna jest pamięć historyczna, ta szersza i dotycząca najbliższej okolicy, przekonywano na spotkaniu w Turzynie. Mieszkańcy zgromadzili się w remizie, by spędzić to popołudnie na wspominaniu przeszłości. Panie z klubu seniora wystąpiły w programie patriotycznym, regionalista Mirosław Powierza opowiedział o dawnym Turzynie. Spotkanie zakończył poczęstunek. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Jaka reforma w oświacie?

ZABRODZIE: Jaka reforma w oświacie?

Wszystkie wskazuje na to, że w wyniku reformy oświatowej w gminie powstaną trzy 8-klasowe szkoły podstawowe: w Zabrodziu, Dębinkach i Adelinie. Dostosowanie sieci gminnych szkół do reformy likwidującej gimnazja będzie jednym z głównych tematów najbliższej sesji rady gminy – 16 lutego o godz. 13.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Wyścig kolarski w Rząśniku (foto)

RZĄŚNIK: Wyścig kolarski w Rząśniku (foto)

Klub Kolarski Legia 1928 oraz gmina zaprosili w niedzielę 14 maja do Rząśnika na V edycję Legia MTB Maraton. Wzięło w nim udział 73 kolarzy i kolarek w różnym bardzo wieku. Start i metę usytuowano na ulicy Spokojnej za targowicą. Urokliwa trasa wyścigu prowadziła głównie drogami trawiastymi, przez łąki. Nie zwiodła prawdziwie wiosenna pogoda.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche-1