SOMIANKA: Najwięcej czytają

Powiat

SOMIANKA: Najwięcej czytają

11.02.2019
autor: GOK w Somiance
Najlepszymi Czytelnikami Gminnego Ośrodka Kultury w Somiance są osoby, które w 2018 r. systematycznie przychodziły do biblioteki w Somiance i Popowie Kościelnym i wypożyczyły najwięcej książek.
 
Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach wiekowych: od malucha do szóstoklasisty, gimnazjalista/student i osoba dorosła.
Zaszczytny tytuł otrzymały następujące osoby:
 
Biblioteka w Somiance: 
Helena Piwowarska (62 książki), 
Klaudia Kaput (76 książek)
Włodzimierz Puchalski (217 książek)
 
Filia Biblioteczna w Popowie Kościelnym: 
Igor Czarnowski (20 książek), 
Joanna Czarnowska (66 książek)
Anna Żbikowska (74 książki)
 
Laureatom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszej tak owocnej przyjaźni z książką.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Nadszedł czas godnego upamiętnienia Obrońców Ojczyzny 1920 roku (foto)

BRAŃSZCZYK: Nadszedł czas godnego upamiętnienia Obrońców Ojczyzny 1920 roku (foto)

W Porębie odbyła się uroczystość upamiętniająca Obrońców Ojczyzny z czasów wojny polsko bolszewickiej 1919-1920. – Trzeba, aby ostatnie pokolenie tych, którzy pamiętają relacje swoich bliskich – uczestników walk, przekazało je potomnym” – uważa Sławomir Gałązka, przewodniczący Rady Gminy w Brańszczyku, piłsudczyk. „Teraz wreszcie nadszedł czas, aby nasi przodkowie doczekali się godnego upamiętnienia, dlatego odsłaniamy poświęconą im tablicę koło kościoła w Porębie” – podkreśla kmdr por. Jan Puścian, prezes Związku Oficerów Rezerwy RP im. J. Piłsudskiego Okręgu m.st. Warszawa, które jest inicjatorem tego ważnego nie tylko dla lokalnej społeczności wydarzenia. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: II Gminne Dyktando (foto)

ZABRODZIE: II Gminne Dyktando (foto)

23 marca 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu odbył się II Gminny Konkurs Ortograficzny DYKTANDO. Celem konkursu było promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowania kulturą języka polskiego.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Święto w Nowych Budach

BRAŃSZCZYK: Święto w Nowych Budach

Rada Pedagogiczna, rodzice i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Nowych Budach zapraszają 19 czerwca o godz. 14 na uroczystość z okazji 100-lecia nauczania. 
 
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Nie powinno, a będzie

DŁUGOSIODŁO: Nie powinno, a będzie

Rada Gminy Długosiodło jest jedyną w naszym powiecie, która zdecydowała nie podejmować uchwały o obniżeniu pensji wójta. Nie znaczy to jednak, że Stanisław Jastrzębski będzie otrzymywał dotychczasowe wynagrodzenie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku