SOMIANKA: Casting do filmu

Powiat

SOMIANKA: Casting do filmu

19.07.2017
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
W sobotę 22 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance odbędzie się w godz. 10.30 – 19 (rejestracja od godz. 10) casting do krótkometrażowego filmu pt. „Relax”. Film będzie nagrywany na przełomie sierpnia i września w Popowie. 
Potrzebnych będzie wielu statystów. Twórcy zapraszają na plan dzieci w wieku 6-10 lat i dorosłych powyżej 20 lat (nie jest wymagane żadne doświadczenie aktorskie).
„Relax” to krótkometrażowy debiut fabularny jednej z najzdolniejszych reżyserek młodego pokolenia Agnieszki Elbanowskiej. Podobnie jak jej dokumenty  będzie portretem małej społeczności
Trzeci casting do filmu „Relax” (pierwszy był w Wyszkowie) odbędzie się 29 lipca (sobota) w godz. 10.30 – 17.30 (rejestracja od godz. 10) w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku
Szczegóły można uzyskać, pisząc na adres: relax.casting@gmail.com.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Wieczór z disco polo (foto)

RZĄŚNIK: Wieczór z disco polo (foto)

Koncert disco polo, wyjątkowo ciepły wieczór (jak na tegoroczną kapryśną pogodę), zimne napoje, grill i wesołe miasteczko. Nic dziwnego, że mnóstwo osób skorzystało z zaproszenia gminy Rząśnik na niedzielny, 30 lipca, festyn „Wesołe lato z disco polo”.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Profilaktyczne wakacje

DŁUGOSIODŁO: Profilaktyczne wakacje

Projekt „Profilaktyczne laboratorium” polega na działaniach skierowanych do dzieci i młodzieży gmin Długosiodło i Rząśnik, szczególnie tych zagrożonych uzależnieniem od narkotyków oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców. Zajęcia będą trwać do 16 września, w gm. Długosiodło w Grądach Szlacheckich.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Cześć Wiesławowi, cześć! Mistrzowi cześć! (foto)

DŁUGOSIODŁO: Cześć Wiesławowi, cześć! Mistrzowi cześć! (foto)

Przepięknymi słowami, ale też zachwycającym śpiewem parafianie z Długosiodła pożegnali swojego organistę i dyrygenta Wiesława Piątkowskiego, który na emeryturę odchodzi po 54 latach pracy w Długosiodle. Uroczysta Msza św. została odprawiona w niedzielę 24 września.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Studium ponownie do wglądu

ZABRODZIE: Studium ponownie do wglądu

Projekt studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Zabrodzie wraca do dyskusji. Ponownie została wyłożona do publicznego wglądu jego część.  Władze gminy przygotowują nowy projekt studium, w którym zmiany nie obejmują spornego obszaru. A jest nim teren przy trasie S8 objęty wnioskiem, który radni jako jedyny uwzględnili podczas październikowego głosowania nad projektem studium.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche-1