RZĄŚNIK: W górę, wszystkie ręce w górę

Powiat

RZĄŚNIK: W górę, wszystkie ręce w górę

31.07.2018
autor: Elżbieta Borzymek
Festyn rodzinny, zorganizowany przez gminę w niedzielę 29 lipca na forum spotkań w Rząśniku, zgromadził wiele osób i to nie tylko mieszkańców gminy. Na targowicy już od 16.30 wiele się działo, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Od 19.00 scenę opanowały zespoły disco polo. Przed barierkami miejsca zajęli ich wierni fani, którzy momentami chóralnie zastępowali wokalistów, bo tak świetnie znali słowa i melodię ich przebojów. 
 
Na scenę kolejno wchodziły zespoły: Skalars, Spontan, Dejw i Freaky Boys. Każdy z nich doskonale potrafił nawiązać kontakt z publicznością. Na rzucane ze sceny płytki każdego zespołu rzucała się gromada amatorów, wyrywali je sobie z rąk. Na scenę były zapraszane z widowni dziewczęta, których rywalizacja w tańcu kończyła się pokojowym remisem. Rywalizowały ze sobą też prawa i lewa strona widowni, w śpiewie i hałasie. Na prośbę zespołów wszystkie ręce wędrowały w górę, a potem w lewo, w prawo... Każdy z zespołów bisował. Spontan na cześć zmarłej dzień wcześniej Kory wykonał „Cykady na cykladach”. 
Szczególnie przyjęty był Dejw, zespół z Wyszkowa. Wokalista Dawid Kulesza pozdrowił swoich kolegów z klasy. Widownia nie żałowała mu oklasków, śpiewając razem z nim „Petardę”, „Dołeczki” czy „Malinowy smak”. W zespole grają (na perkusji) Łukasz Stankiwicz i (na gitarze) Bartek Arasimowicz.
Imprezę prowadził Sławomir Pierzynowski, dyrektor Gminnej Biblioteki, odpowiedzialny też za gminną kulturę.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
24.27% (167 głosów)
29.94% (206 głosów)
7.56% (52 głosów)
6.83% (47 głosów)
31.40% (216 głosów)