RZĄŚNIK: Szlachetna Paczka w Bielinie (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Szlachetna Paczka w Bielinie (foto)

18.12.2018
autor: Jolanta Gołębiewska
Szkoła Podstawowa w Bielinie uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Udzieliła wsparcia rodzinie pana Czesława, który od kilkunastu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Mieszka razem z przewlekle chorym bratem, mamą, która ma problemy z sercem, i siedemdziesięciokilkuletnim ojcem.
 
- Podczas zbiórki, która trwała od 27 listopada do 6 grudnia, zgromadziliśmy artykuły, o które prosiła rodzina pana Czesława. Były to między innymi: wózek inwalidzki, kuchenka mikrofalowa, opiekacz do kanapek, dwa czajniki elektryczne, koc, kołdra, poduszka, pościel, artykuły spożywcze i higieniczne – relacjonują uczestnicy akcji.
Od ofiarodawców zewnętrznych otrzymaliśmy pomoc w postaci: pieniędzy, pieluch dla osób dorosłych oraz artykułów spożywczych. 
Wszystkie rzeczy uczniowie i pracownicy szkoły spakowali do 28 kartonów, które 9 grudnia zostały przewiezione do magazynu Szlachetnej Paczki w Różanie. Jeszcze tego samego dnia zostały przekazane panu Czesławowi. 
Organizatorzy akcji dziękują za wsparcie Radzie Rodziców, szczególnie paniom Sylwii Staniaszek i Renacie Ampulskiej, a także  pp. Agnieszce i Andrzejowi Grzesiakom. 
Akcję przeprowadziły panie Monika Wróbel i Jolanta Gołębiewska.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom