RZĄŚNIK: Spotkanie z pisarką (zaproszenie)

Powiat

RZĄŚNIK: Spotkanie z pisarką (zaproszenie)

17.09.2019
autor: opr. red.
Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem, wpiątek 27 września o 19.00 w szkole w Dąbrowie, gościć będzie pisarkę Monikę A. Oleksę.
 
Monika A. Oleksa – Pisząca marzycielka z duszą wrażliwą i otwartą na drugiego człowieka. W ciągu dnia próbuje zarazić dzieci, młodzież i dorosłych miłością do języka angielskiego oraz spełniać się jako mama Michała i Miłosza oraz żona Marcina. Po zmroku chowa się w świecie fikcji i fantazji, którą przelewa na papier. Lubi obserwować życie i wplatać je w kartki swoich książek. Pisanie jest jej pasją od zawsze. Urodziła się i mieszka w Lublinie, z którym jest bardzo związana. Miejsca, w których rozkwita jej twórczość, to ukochane nadmorskie Dąbki i Nałęczów. Debiutowała w 2002 roku zbiorem opowiadań „Uśmiech Mima”. W 2011 roku ukazała się jej pierwsza powieść „Miłość w kasztanie zaklęta”. 
Potem były kolejne: „Ciemna strona miłości”,  „Niebo w kruszonce”, „samotność ma twoje imię”, „Spacer nad rzeką”, „Tylko morze zapamięta”, „Uśmiech mima”.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Mrówka - styczeń - luty 2020
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku