RZĄŚNIK: Piknik rodzinny w Bajecznej Krainie

Powiat

RZĄŚNIK: Piknik rodzinny w Bajecznej Krainie

08.06.2017
autor: opr. EB, fot. www.rzasnik.pl
Tradycyjny już piknik rodzinny, z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Wójta Pawła Kołodziejskiego, odbył się 4 czerwca przed Urzędem Gminy w Rząśniku.
Program animacyjny Bajeczna Kraina prowadzili aktorzy z Agencji Artystycznej AGAMA TEAM z Ostrołęk. Proponowane przez nich gry, zabawy i konkursy z nagrodami rzeczowymi i słodyczami cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców gminy. Chętnie brali w nich udział  również rodzice ze swoimi pociechami. 
Piknikowi towarzyszyły stoiska handlowe, kosmetyczne, a w nim malowania buziek, dmuchańce’ i basen z łódeczkami do pływania. Wszystko bezpłatnie dla uczestników pikniku.
Uwagę obecnych przyciągnął pokaz iluzjonisty Sławomira Kowalskiego. W pikniku wzięli udział również druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rząśniku. Pokazali dzieciakom sprzęt strażacki i opowiedzieli o swojej pracy.
Wszyscy częstowani byli cukierkami. Imprezie towarzyszyły piękna, słoneczna pogoda i przemiła, rodzinna atmosfera.
Wójt dziękuje OSP w Rząśniku, wszystkim uczestnikom oraz osobom, które aktywnie włączyły się organizację pikniku.
opr. EB
fot. www.rzasnik.pl
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Spis z natury azbestu

SOMIANKA: Spis z natury azbestu

W związku z przystąpieniem do opracowania „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Somianka” od 29 maja do 11 czerwca na terenie gminy przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: O zdrowym stylu życia (foto)

RZĄŚNIK: O zdrowym stylu życia (foto)

Uczniowie klas V - VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści Zespołu Szkół w Rząśniku 6 maja spotkali się z dietetykiem Justyną Cieciórą. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, na czym polega zdrowy styl życia, jak prawidłowo odżywiać się, a także w jaki sposób wyrabiać właściwe nawyki żywieniowe.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: II Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

BRAŃSZCZYK: II Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

GOK ogłasza konkurs na najpiękniejszą szopkę. Prace będą oceniane w 3 kategoriach, wykonane: rodzinnie,  zespołowo i indywidualnie. Szopki musza być wykonane własnoręcznie, z naturalnych materiałów (drewno, suszone rośliny, produkty spożywcze, masa solna) i produktów przemysłowych (ale nie może zawierać elementów gotowych np. figurek, lalek). 
zobacz więcej
SOMIANKA: Podatki jak w 2017

SOMIANKA: Podatki jak w 2017

Radni na sesji 22 listopada zdecydowali, że podatki i opłaty lokalne w 2018 r. pozostaną na poziomie 2017 r. Na  program współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2018 r. przeznaczyli 12.000 zł. 4.400 zł dotacji otrzyma Gmina Wyszków na udzielanie bezpłatnych porad w Gminnym Punkcie Promocji Zdrowia i Profilaktyki w Wyszkowie osobom uzależnionym i współuzależnionym, mieszkańcom gminy Somianka.
zobacz więcej
ITAMED
ITAMED
ITAMED