RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

Powiat

RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

17.02.2017
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
Opinie i uwagi do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” można składać wyłącznie na specjalnym formularzu od 17 lutego do 6 marca. 
„Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” określa cele, kierunki i działania we wszystkich obszarach szeroko definiowanej polityki społecznej, które gmina realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.
Wszyscy zainteresowani mają możliwość zapoznania się z treścią Strategii:
  • w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Urzędu Gminy Rząśnik w zakładce „konsultacje społeczne”
  • w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku, pokój 13 lub 3b oraz 8; od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
Opinie i uwagi można przesłać mejlem na adres: srrzasnik@bazagmin.pl (w tytule mejla należy wpisać: konsultacje społeczne) lub listownie na adres: Urząd Gminy Rząśnik, ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik. Można też zgłosić je osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku w pok. 13 w godzinach 7-15.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Kolory morza, słońca i… sportu (foto)

SOMIANKA: Kolory morza, słońca i… sportu (foto)

Słońce, plaża i uśmiechnięte buzie oraz miłe wspomnienia o czasie spędzonym na koloniach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” pozostały 45 kolonistom z gmin Somianka i Zatory. Miejscem pobytu była malownicza miejscowość Chłapowo koło Władysławowa położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dwutygodniowy pobyt upłynął po hasłem „Kolory sportu”.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Minister Błaszczak otworzył posterunek (foto)

ZABRODZIE: Minister Błaszczak otworzył posterunek (foto)

Tylu najważniejszych osób w państwie odpowiedzialnych za wewnętrzne bezpieczeństwo kraju jeszcze u nas nie było. Sam minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak w poniedziałek 19 grudnia przyjechał do Zabrodzia, by otworzyć posterunek policji. Towarzyszyło mu najwyższe kierownictwo policji, z komendantem głównym na czele.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Żeby opuszczony pałac nie niszczał

ZABRODZIE: Żeby opuszczony pałac nie niszczał

Konferencja naukowa „Dlaczego Dębinki? – związki Cypriana Kamila Norwida z ziemią zabrodzką” odbyła się 2 grudnia w GOK w Zabrodziu. Mówili o tym naukowcy dr Tomasz Korpysz i dr hab. Piotr Chlebowski. Prezes Fundacji Museion Norwid Jacenty Matysik przedstawił wizję funkcjonowania i otoczenia pałacu w Dębinkach, do niedawna siedziby domu dziecka, który od września funkcjonuje w Wyszkowie. Głównym celem tego spotkania było doprowadzenie do tego, by opuszczony zabytek nie niszczał.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Chcieliśmy oddać hołd temu wybitnemu Polakowi

ZABRODZIE: Chcieliśmy oddać hołd temu wybitnemu Polakowi

Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zabrodziu 9 grudnia obchodziło święto szkoły.  Szczególna, ponieważ dokładnie 15 lat temu przyjęło imię Prymasa Tysiąclecia. Tak jak wtedy, w obecności uczniów, absolwentów, nauczycieli, rodziców i gości, ks. bp Kazimierz Romaniuk, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, odprawił Mszę św. Podczas niej modlono się o beatyfikację patrona, błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i rodziców oraz biskupa z okazji 65-lecia jego święceń kapłańskich. Były kwiaty, życzenia i pieśń ,,Życzymy, życzymy” w wykonaniu chóru i wszystkich obecnych.
zobacz więcej

Sonda

Jak oceniasz zimowe odśnieżanie dróg w powiecie wyszkowskim?
27.11% (45 głosów)
45.78% (76 głosów)
27.11% (45 głosów)