RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

Powiat

RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

17.02.2017
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
Opinie i uwagi do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” można składać wyłącznie na specjalnym formularzu od 17 lutego do 6 marca. 
„Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” określa cele, kierunki i działania we wszystkich obszarach szeroko definiowanej polityki społecznej, które gmina realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.
Wszyscy zainteresowani mają możliwość zapoznania się z treścią Strategii:
  • w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Urzędu Gminy Rząśnik w zakładce „konsultacje społeczne”
  • w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku, pokój 13 lub 3b oraz 8; od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
Opinie i uwagi można przesłać mejlem na adres: srrzasnik@bazagmin.pl (w tytule mejla należy wpisać: konsultacje społeczne) lub listownie na adres: Urząd Gminy Rząśnik, ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik. Można też zgłosić je osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku w pok. 13 w godzinach 7-15.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Ma być rondo najazdowe, nie jakieś pokazowe

RZĄŚNIK: Ma być rondo najazdowe, nie jakieś pokazowe

Mimo że nie udało się uzyskać dofinansowanie na przebudowę drogi Leszczydół-Nowiny – Porządzie, a w jej ramach przebudowę ronda w Porządziu, ze względu na konieczność poprawy bezpieczeństwa w tym miejscu ma być zrobione rondo najazdowe. Gmina i powiat mają inwestycję współfinansować, planują wydatkować na ten cel po 200 tys. zł.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Młynarze dają i proszą

ZABRODZIE: Młynarze dają i proszą

– Będziemy wdzięczni, jeśli rada gminy łaskawie będzie spoglądała na naszą miejscowość – na grudniowej sesji o potrzebach Młynarzy mówił Tomasz Babańczyk. Uważa, że wieś zasługuje na inwestycje ze względu na środki, które przekazuje do kasy gminy. – Wydatki wsi są duże, ale są wioski z większymi, a niedużo dostały – odpowiedział radny Janusz Pakuła.   
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Ciepłe słowa i życzenia dla nauczycieli

RZĄŚNIK: Ciepłe słowa i życzenia dla nauczycieli

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w PSP w Porządziu odbyła się 13 października. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody wyróżniającym się w pracy nauczycielom. Natomiast jej pracę doceniły władze gminy, przyznając jej nagrodę wójta. 
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Korzystajmy, póki jest możliwość

DŁUGOSIODŁO: Korzystajmy, póki jest możliwość

- tak o inwestycjach z udziałem środków unijnych mówili samorządowcy podczas niedawnego otwarcia boiska przy szkole w Dalekiem. Po części oficjalnej odbyło się spotkanie na temat pomocy unijnej z nowej perspektywy finansowej 2014-2020.
zobacz więcej

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
58.72% (128 głosów)
41.28% (90 głosów)