RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

Powiat

RZĄŚNIK: Opinie i uwagi tylko na formularzu

17.02.2017
autor: Elżbieta Borzymek (opr.)
Opinie i uwagi do „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” można składać wyłącznie na specjalnym formularzu od 17 lutego do 6 marca. 
„Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Rząśnik na lata 2017-2025” określa cele, kierunki i działania we wszystkich obszarach szeroko definiowanej polityki społecznej, które gmina realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.
Wszyscy zainteresowani mają możliwość zapoznania się z treścią Strategii:
  • w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Urzędu Gminy Rząśnik w zakładce „konsultacje społeczne”
  • w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku, pokój 13 lub 3b oraz 8; od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
Opinie i uwagi można przesłać mejlem na adres: srrzasnik@bazagmin.pl (w tytule mejla należy wpisać: konsultacje społeczne) lub listownie na adres: Urząd Gminy Rząśnik, ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik. Można też zgłosić je osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku w pok. 13 w godzinach 7-15.
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Myśl nasza wdzięcznością się wypełnia

RZĄŚNIK: Myśl nasza wdzięcznością się wypełnia

- Spotykamy się dziś, aby chociaż raz w roku podziękować naszym nauczycielom za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie – podkreślili uczniowie na wstępie uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej  im. ks. Jana Trzaskomy w Porządziu.
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Demokracja w wydaniu gminy

BRAŃSZCZYK: Demokracja w wydaniu gminy

Janina Demetriou-Warburton oskarżyła wójta Mieczysława Pękula o dopuszczenie się samowoli. Na ostatniej w minionym roku sesji rady gminy wójt odniósł się do zarzutów. Wyjaśnienia skierował do obecnych, wśród których nie było skarżącej. – To kłamstwo, mnie to specjalnie nie dziwi, bo każda jedna notka, pisana przez tę panią, zawsze połączone jest z insynuacją, kłamstwem. Wiem, dlaczego pani dzisiaj nie ma, bo bym sobie z nią podyskutował – uznał wójt.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Nie/bezpieczna droga

RZĄŚNIK: Nie/bezpieczna droga

Zimowym utrzymaniem dróg gminnych i powiatowych na terenie gminy od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r. zajmie się firma GOD-MART Grzegorza Godlewskiego z Rząśnika za 155.628 zł brutto. Była jedynym oferentem w przetargu.
zobacz więcej
SOMIANKA: Piękny historyczny dzień (foto)

SOMIANKA: Piękny historyczny dzień (foto)

Do tego dnia parafianie przygotowali się od wielu miesięcy. Wymodlili przepiękną pogodę, organizacyjnie wraz ze swoim proboszczem ks. Tadeuszem Suchtą dopięli wszystko na ostatni guzik. Nie zawiedli goście. Dziękczynną Mszę św. za 100 lat parafii pw. św. Izydora w Woli Mystkowskiej w niedzielę 25 września 2016 r. koncelebrowali: ks. bp. Janusz Stepnowski, ks. bp Stanisław Stefanek oraz ks. rektor Jarosław Kotowski.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star
fotobudka star