RZĄŚNIK: Nowy regulamin hali

Powiat

RZĄŚNIK: Nowy regulamin hali

08.03.2018
autor: opr. EB
Radni uchwalili na sesji 28 lutego nowy regulamin korzystania z Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Rząśniku (poprzedni z 2013 r. traci moc), która jest administrowana przez Dyrektora tej szkoły. Hala czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 21. Od 8.00 do 15.00 nieodpłatnie udostępniona jest na prowadzenie szkolnych zajęć dydaktycznych. W pozostałych godzinach z obiektu mogą korzystać odpłatnie osoby fizyczne i grupy zorganizowane – cennik ustala wójt w drodze zarządzenia.
 
W regulaminie sprecyzowane jest, kto może korzystać z sali. Korzystający muszą spełnić wymienione w regulaminie obowiązki i przestrzegać zakazów, np. nie wolno: „palić papierosów, pić napojów alkoholowych, stosować środków odurzających”, „wprowadzać psów i innych zwierząt”, „korzystać z wszelkich urządzeń elektrycznych znajdujących się na hali sportowej”. 
Bardzo ważną rolę przypisano administratorowi obiektów sportowych, który „może kontrolować wszystkie zajęcia, a w razie stwierdzenia uchybień – zakazać korzystania z hali sportowej”. 
W regulaminie zapisane jest też, na jakich zasadach mogą halę wynająć: osoby indywidualne, kluby, instytucje, zakłady pracy.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
SOMIANKA: Warsztaty i analiza składu ciała

SOMIANKA: Warsztaty i analiza składu ciała

W GOK w Somiance w piątek 28 kwietnia odbędą się warsztaty żywieniowe oraz analiza składu masy ciała dla podopiecznych Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasza Gmina Somianka” korzystających z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020.
zobacz więcej
SOMIANKA: Kiedy kawałek opłatka kruszy wszelki lód między nami (foto)

SOMIANKA: Kiedy kawałek opłatka kruszy wszelki lód między nami (foto)

Wzruszające, a jednocześnie skłaniające do refleksji nad życiem i tym co w nim istotne, było IV Spotkanie Wigilijno-Opłatkowe „Góra prezentów, cudem dawania”. Drugi rok z rzędu  odbyło w hali sportowej w Zespole Szkół w Woli Mystkowskiej. W programie artystycznym „Do Betlejem nie jest tak daleko” wystąpili uczniowie i nauczyciele szkół w Woli Mystkowskiej i Ulasku.
zobacz więcej
SOMIANKA: „Przepióreczka” niezmiennie zachwycająca (foto)

SOMIANKA: „Przepióreczka” niezmiennie zachwycająca (foto)

Już po raz 20. zespół ludowy zaprosił na doroczny koncert galowy, tradycyjnie w Boże Ciało. Jak zwykle zachwycił wachlarzem barw strojów ludowych oraz rozmaitością tańców z różnych stron Polski.
zobacz więcej
SOMIANKA: W niedzielę kolędowanie i granie

SOMIANKA: W niedzielę kolędowanie i granie

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w niedzielę 15 stycznia w szkole w Jackowie Górnym. Jak co roku imprezę wzbogacą swoją obecnością i śpiewem artyści Polskiej Opery Kameralnej w Łodzi na czele z Kazimierzem Kowalskim. W drugiej części zostanie przeprowadzona licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla dzieci i seniorów.
zobacz więcej
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche