RZĄŚNIK: Nowy regulamin hali

Powiat

RZĄŚNIK: Nowy regulamin hali

08.03.2018
autor: opr. EB
Radni uchwalili na sesji 28 lutego nowy regulamin korzystania z Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Rząśniku (poprzedni z 2013 r. traci moc), która jest administrowana przez Dyrektora tej szkoły. Hala czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 21. Od 8.00 do 15.00 nieodpłatnie udostępniona jest na prowadzenie szkolnych zajęć dydaktycznych. W pozostałych godzinach z obiektu mogą korzystać odpłatnie osoby fizyczne i grupy zorganizowane – cennik ustala wójt w drodze zarządzenia.
 
W regulaminie sprecyzowane jest, kto może korzystać z sali. Korzystający muszą spełnić wymienione w regulaminie obowiązki i przestrzegać zakazów, np. nie wolno: „palić papierosów, pić napojów alkoholowych, stosować środków odurzających”, „wprowadzać psów i innych zwierząt”, „korzystać z wszelkich urządzeń elektrycznych znajdujących się na hali sportowej”. 
Bardzo ważną rolę przypisano administratorowi obiektów sportowych, który „może kontrolować wszystkie zajęcia, a w razie stwierdzenia uchybień – zakazać korzystania z hali sportowej”. 
W regulaminie zapisane jest też, na jakich zasadach mogą halę wynająć: osoby indywidualne, kluby, instytucje, zakłady pracy.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche
manhattan