RZĄŚNIK: Kosmiczny rodzinny piknik (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: Kosmiczny rodzinny piknik (foto)

04.06.2019
autor: Tekst i foto. Organizatorzy
Po raz kolejny odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, tym razem pod hasłem „Co tam w kosmosie?”. Na imprezę przed budynkiem Urzędem Gminy w Rząśniku 2 czerwca przyszły nie tylko dzieci, ale także ich rodzice.
 
Program animacyjny prowadzili aktorzy z Agencji Artystycznej Agama Team z Ostrołęki. Proponowane przez nich gry, zabawy i konkursy z nagrodami rzeczowymi i słodyczami cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. 
Bardzo trafnym punktem imprezy okazały się pokazy stoisk naukowych: „Jak powstaje tęcza”, „Ach to powietrze” oraz magiczne kino „Planetarium”, zaprezentowane przez spółkę Eksperymenty.
W pikniku wzięła również udział Ochotnicza Straż Pożarna w Rząśniku. Strażacy pokazali dzieciakom sprzęt strażacki i opowiedzieli o swojej pracy a także rozstawili kurtynę wodną, która okazała się hitem pikniku. 
Piknikowi towarzyszyły stoisko, na którym można było pomalować sobie buzię,  oraz dmuchańce i basen z łódeczkami do pływania – z wolnym wstępem dla wszystkich uczestników pikniku. Nie zabrakło stoisk handlowych.
Imprezie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda. Panowała przemiła rodzinna atmosfera.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom