RZĄŚNIK: 100. urodziny w roku 100-lecia Niepodległej (foto)

Powiat

RZĄŚNIK: 100. urodziny w roku 100-lecia Niepodległej (foto)

20.11.2018
autor: opr. EB
18 listopada 2018 r. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Porządzia – Pani Anna Abramczyk. Urodziła się 15 listopada 1918 r. Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie licznie zgromadzonych rodziny, sąsiadów i gości.
 
Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Jubilatki w kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w  Porządziu, którą odprawił ks. kan. Stefan Ceberek.
Życzenia i gratulacje Szanownej Jubilatce złożyli: przedstawiciele Rady Parafialnej, księża – ks. kan. Stefan Ceberek i ks. Bronisław Godoń, wójt Paweł Kołodziejski, z-ca wójta Paweł Abramczyk, kierownik GOPS w Rząśniku Agata Kujawa oraz i społeczność miejscowej szkoły, a także bliscy, sąsiedzi i znajomi.  Gratulowali pięknego jubileuszu, życzyli zdrowia, by każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.
Wójt w liście gratulacyjnym napisał:
,,Dzisiejszy Jubileusz to niecodzienna i doniosła chwila.
Sto lat, to czas, który dla większości z nas – zwłaszcza na początku drogi życiowej – wydaje się nie do osiągnięcia… To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia   i niezmiernej radości.
Wierzę, że dla Pani bliskich są one źródłem drogocennych rad i wskazówek, a dla całej społeczności naszej Gminy – pozostają nieocenionym dziedzictwem.
Cieszę się, że Pani oraz cała Pani rodzina dajecie nam wszystkim świadectwo zgodnego życia w rodzinnej harmonii, miłości i poszanowaniu.
Z okazji 100. rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, pomyślności, miłości bliskich i wielu następnych lat szczęśliwego i pogodnego życia”.
Dalsza część uroczystości przebiegała w prawdziwie rodzinnej atmosferze.
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość