DŁUGOSIODŁO: Życzę wszystkim zmartwychwstania (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Życzę wszystkim zmartwychwstania (foto)

25.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Samorządowcy, sołtysi, przedstawiciele gminnych placówek i organizacji spotkali się 22 marca, by złożyć sobie wielkanocne życzenia. Świąteczny program artystyczny przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Długosiodle.
Dzieci, pod kierunkiem Beaty Banaszek i Małgorzaty Otwinowskiej, przypomniały przesłanie wielkanocnych tradycji i sens świąt najważniejszych w liturgii Kościoła. – To, co dzieci zaśpiewały, powiedziały, jest istotą tych świąt – za program podziękował ks. proboszcz Zygfryd Żebrowski. – Życzę wszystkim zmartwychwstania. 
- To święta rodzinne – zauważył wójt Stanisław Jastrzębski. – A mieszkańcy gminy stanowią jedną wielką rodzinę. Każdy z nas ma prawo do własnych poglądów, ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy wspólnotą. Życzę państwu odważnych planów na przyszłość, żebyśmy się wzajemnie szanowali i nasz wspólny dorobek, żeby te święta dały nam możliwość zadumy, żebyśmy mogli zatrzymać się w tym galopującym świecie.
- Chciałabym życzyć wszystkim wewnętrznej przemiany. Niech to, co złe nas nie dotyczy – dodała przewodnicząca rady gminy Maria Gałązka. Życzenia złożyli także radny sejmiku mazowieckiego Marian Krupiński i honorowy obywatel gminy Waldemar Żmiejewski.
Fotobudka Star - 728x90
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku