DŁUGOSIODŁO: Pracuj bezpiecznie

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Pracuj bezpiecznie

08.02.2019
autor: samodzielny inspektor KRUS Magdalena Banasiak
Teresa Godleś, Mirosław Andryszczyk i Teresa Wójcik wygrali konkurs "Pracuj bezpiecznie", zorganizowany 7 lutego w Domu Sołeckim w Sieczychach.
Celem konkursu jest upowszechnienie wśród rolników podstawowych zasad BHP podczas prac w gospodarstwach rolnych. Poprzedzony został szkoleniem teoretycznym, na którym zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć wzięcia udziału w konkursie polegającym na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.
Laureatami konkursu zostali: I miejsce - Teresa Godleś, II - Mirosław Andryszczyk, III - Teresa Wójcik. Nagrody ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Oddział Regionalny w Warszawie.
Uczestnicy otrzymali różnego rodzaju broszury i ulotki, które przybliżyły tematykę bezpiecznego wykonywania prac. Rozdano również kalendarze na rok 2019.
Dzięki szkoleniu i konkursowi, rolnicy pozyskali znaczną wiedzę, która może być wykorzystana przy wykonywaniu prac rolniczych we własnych gospodarstwach.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku