DŁUGOSIODŁO: Po wyborach sołtysów

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Po wyborach sołtysów

18.04.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Zakończyły się wybory sołtysów na kolejną kadencję. Oto sołtysi i rady sołeckie w poszczególnych miejscowościach:
 
Adamowo: sołtys Justyna Rytelewska, rada: Marcin Rytelewski, Jerzy Sobiewski
Augustowo: sołtys Stanisława Machnowska, rada: Tadeusz Rutkowski, Mirosława Sadowska
Blochy: sołtys Sławomir Plakwicz, rada: Kamil Jechna, Jarosław Rębowski
Budy Przetycz: sołtys Wiesława Pokora, rada: Teresa Karpińska, Stanisław Składanek
Chorchosy: sołtys Marianna Szredzińska; rada: Alicja Morka, Czesław Iciński
Chrzczanka Folwark: sołtys Monika Banaszek, rada: Elżbieta Kiełczewska, Monika Michalak
Chrzczanka Włościańska: sołtys Grzegorz Banaszek, rada: Adam Rakowski, Małgorzata Rosińska
Dalekie: sołtys Sławomir Michalak: rada: Lesław Jechna, Beata Pawłowska
Dębienica: sołtys Sabina Nasiadka, rada: Anna Grądzik, Kamil Kempisty
Długosiodło: sołtys Wiesław Śniadała, rada: Rafał Giziewicz, Ewelina Pyśk
Grądy Szlacheckie: sołtys Grażyna Popowicz, rada: Sławomir Łojek, Jerzy Pielach
Grądy Zalewne: sołtys Andrzej Wróbel, rada: Krystyna Stopka, Zofia Wróbel
Jaszczułty: sołtys Andrzej Kot, rada: Adam Parol, Grzegorz Zakrzewski
Kalinowo: sołtys Krystyna Gałązka, rada: Krzysztof Kot, Andrzej Sówka
Kornaciska: sołtys Monika Gajownik, rada: Krzysztof Maksiak, Andrzej Śniadała
Lipniak Majorat: sołtys Elżbieta Rogalska, rada: Zofia Deluga, Mirosław Rogalski
Łączka: nowa sołtys Elżbieta Melion, rada: Monika Kwiatkowska, Jarosław Rychlicki
Małaszek: sołtys Tadeusz Bloch, rada: Edward Kobiałka, Tadeusz Trentowski
Marianowo: sołtys Tomasz Kępka, rada: Danuta Jechna, Danuta Kępka
Nowa Pecyna: nowa sołtys Jadwiga Sztych, rada: Iwona Bułatowicz, Iwona Sztych
Nowa Wieś: sołtys Janina Dobrzeniecka, rada: Jadwiga Iwańska, Kinga Zaradkiewicz
Nowe Bosewo: nowa sołtys Bożena Składanek, rada: Karolina Brzostek, Agnieszka Kuczborska
Olszaki: sołtys Marek Bloch, rada: Barbara Gołębiewska, Stanisław Kwiatkowski
Ostrykół Dworski: nowa sołtys Elżbieta Manowska, rada: Milena Makarewicz, Mirosław Nowak
Ostrykół Włościański: nowa sołtys Jolanta Jakóbiak, rada: Adam Gąsiewski, Małgorzata Piaścińska
Plewki: sołtys Andrzej Żebrowski, rada: Wiktoria Monkiewicz, Andrzej Groszyk
Prabuty: sołtys Jan Kolankiewicz, rada: Łukasz Bralewski, Jacek Obliński
Przetycz Folwark: sołtys Teresa Żabik, rada: Grażyna Andrzejak, Iwona Żabik
Przetycz Włościańska: sołtys Natalia Pałubińska, rada: Jerzy Kulesza, Rafał Świeżek
Sieczychy: sołtys Danuta Pakieła, rada: Regina Pakieła, Teresa Wójcik
Stara Pecyna: sołtys Jarosław Karpiński, rada: Wojciech Pych, Agnieszka Rogalska
Stare Bosewo: sołtys Mariola Kruszewska, rada: Agnieszka Maksiak, Sławomir Połatyński
Stare Suski: nowa sołtys Jolanta Szyszkowska, rada: Jacek Kandybowicz, Anna Kowalska
Stasin: sołtys Stanisława Pochmara, rada: Teresa Puchalska, Andrzej Puchalski
Wólka Grochowa: nowa sołtys Justyna Chodyna, rada: Sławomir Brzóska, Lilla Jagiełło
Wólka Piaseczna: sołtys Bożena Maria Rogalska, rada: Arkadiusz Pych, Henryk Wiska
Zalas: nowa sołtys Anna Ponichtera, rada: Aneta Kulesza, Aneta Sobótka
Zamość: sołtys Sławomir Pochmara, rada: Jadwiga Dziel, Jadwiga Ponichtera
Znamiączki: sołtys Barbara Machnowska, rada: Michał Kamieniecki, Mieczysław Sówka
Zygmuntowo: sołtys Marianna Banaszek, rada: Wiesława Banaszek, Damian Kalisz, Marek Krzyżański
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku