DŁUGOSIODŁO: Najpierw Leon Voci, potem Gerard Butler

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Najpierw Leon Voci, potem Gerard Butler

11.08.2020
autor:
Na pełne emocji popołudnie i wieczór Długosiodło zaprasza do swojego parku w niedzielę 16 sierpnia. Najpierw wystąpią ukraińscy tenorzy tworzący kwartet Leon Voci, potem w kinie plenerowym zobaczymy Gerarda Butlera w filmie „Świat w ogniu”.
 
Występ Leon Voci zakończy cykl letnich koncertów w Długosiodle. Zespół ze Lwowa został założony w 2015 r. przez Nazara Tatsyshyna – lidera kwartetu. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego LeonVoci oznacza „Głosy lwów” lub „Głosy Lwowa”. Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operowe oraz najpiękniejsze światowe hity wykonują z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem. Panowie są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Z pewnością doskonale pamiętają ich widzowie polskiej edycji programu „Mam Talent”, gdzie zespół został przyjęty owacjami na stojąco zarówno przez jurorów, jak i widzów.
Początek koncertu o godz. 17. Wstęp wolny.
 
Wieczorem klimat ulegnie zmianie, bo w kinie plenerowym będzie można zobaczyć film akcji „Świat w ogniu” z Gerardem Butlerem i Morganem Freemanem w rolach głównych. Gerard Butler ponownie wciela się w rolę agenta Mika Banninga, by tym razem stawić czoła FBI i innym tajnym służbom. W ataku terrorystycznym giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.
Początek seansu o godz. 21, wstęp wolny.
Na kulturalno-filmowe wydarzenia zapraszają Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna.MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom