DŁUGOSIODŁO: Kolejna sportowa niedziela (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Kolejna sportowa niedziela (foto)

11.07.2017
autor: Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
Tym razem Długosiodło zorganizowało Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego.
Zgłosiło się 9 zawodników, turniej rozegrano systemem do dwóch porażek, by każdy uczestnik po pierwszym niepowodzeniu miał jeszcze szansę na kontynuowanie udziału z zawodach.
Tym razem aura sprzyjała rywalizacji. Tenisiści zostawili na kortach mnóstwo sił i potu. Mecze były bardzo wyrównane. Po kilku godzinach zmagań w meczach półfinałowych Michał Zdziera (Długosiodło) pokonał Pawła Choszczyka (Długosiodło), a Rafał Pawłowski (Długosiodło) zwyciężył Macieja Paska (Długosiodło). W meczu finałowym Rafał Pawłowski obronił tytuł sprzed roku, zwyciężając Michał Zdzierę 7:5. W meczu o drugie miejsce Michał Zdziera pokonał Michał Cichowskiego (Długosiodło) 7:5.
W turnieju wzięli udział także Dominik Iciński i Paweł Gałązka z Długosiodła oraz Tomasz Szymborski z Makowa Mazowieckiego i Daniel Szkopek z Wyszkowa.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy udziale finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Kalendarz profilaktyczny (foto)

BRAŃSZCZYK: Kalendarz profilaktyczny (foto)

Na sesji Rady Gminy Brańszczyk 30 stycznia zaprezentowany został kalendarz profilaktyczny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wydany ze środków tzw. funduszu korkowego. Ilustracjami w nim są prace dzieci.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym (foto)

RZĄŚNIK: Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym (foto)

W PSP im. ks. Jana Trzaskomy w Porządziu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Nagrody dla policji

RZĄŚNIK: Nagrody dla policji

Podczas powiatowej uroczystości z okazji Święta Policji wójt gminy Rząśnik Paweł Kołodziejski wyróżnił policjantów i cywilnych pracowników policji.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: To wspólne święto wszystkich mieszkańców naszej Ojczyzny (foto)

RZĄŚNIK: To wspólne święto wszystkich mieszkańców naszej Ojczyzny (foto)

11 listopada to data niezmiernie ważna dla każdego Polaka. To dzień odzyskania niepodległości. Po 123 latach rozbiorów, karania za mówienie po polsku, zsyłek na Sybir, germanizacji, walki brata z bratem, Polacy odzyskali swój dom, odzyskali orła białego, odzyskali biało-czerwoną flagę. To także okazja do uczczenia wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że dziś żyjemy w niepodległej Polsce. 11 listopada to wspólne święto wszystkich mieszkańców naszej Ojczyzny. To dzień, w którym możemy, jako Polacy, jako mieszkańcy ziemi rząśnickiej, podziękować naszym Walecznym Bohaterom – tak rozpoczął swoje wystąpienie wójt Paweł Kołodziejski podczas uroczystości 11 listopada przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Rząśniku.
zobacz więcej
censor jpk
censor jpk
ITAMED

Sonda

Wybieramy Dzielnicowego Roku 2017:
21.67% (546 głosów)
3.37% (85 głosów)
9.25% (233 głosów)
8.53% (215 głosów)
1.63% (41 głosów)
1.79% (45 głosów)
19.88% (501 głosów)
24.68% (622 głosów)
5.16% (130 głosów)
1.19% (30 głosów)
1.35% (34 głosów)
1.51% (38 głosów)