DŁUGOSIODŁO: Kolejna sportowa niedziela (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Kolejna sportowa niedziela (foto)

11.07.2017
autor: Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
Tym razem Długosiodło zorganizowało Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego.
Zgłosiło się 9 zawodników, turniej rozegrano systemem do dwóch porażek, by każdy uczestnik po pierwszym niepowodzeniu miał jeszcze szansę na kontynuowanie udziału z zawodach.
Tym razem aura sprzyjała rywalizacji. Tenisiści zostawili na kortach mnóstwo sił i potu. Mecze były bardzo wyrównane. Po kilku godzinach zmagań w meczach półfinałowych Michał Zdziera (Długosiodło) pokonał Pawła Choszczyka (Długosiodło), a Rafał Pawłowski (Długosiodło) zwyciężył Macieja Paska (Długosiodło). W meczu finałowym Rafał Pawłowski obronił tytuł sprzed roku, zwyciężając Michał Zdzierę 7:5. W meczu o drugie miejsce Michał Zdziera pokonał Michał Cichowskiego (Długosiodło) 7:5.
W turnieju wzięli udział także Dominik Iciński i Paweł Gałązka z Długosiodła oraz Tomasz Szymborski z Makowa Mazowieckiego i Daniel Szkopek z Wyszkowa.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy udziale finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Taki mosteczek

RZĄŚNIK: Taki mosteczek

Czytelnik, mieszkaniec Rogóźna, po raz kolejny upomina się o remont mosteczka w Rogóźnie. Wcześniej był m.in. na sesji rady gminy, teraz przysłał do redakcji list. Sekretarz gminy prostuje, to nie mostek, ale zwykły przepływ pod drogą. Zapewnia, że dla użytkowników jest bezpieczny i nie wymaga remontu. 
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Piękne 100 lat życia (foto)

BRAŃSZCZYK: Piękne 100 lat życia (foto)

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla naszego powiatu gminy i całej parafii – zwrócił się do obecnych 6 lutego na Mszy św. w kościele w Białymbłocie ks. proboszcz Tomasz Tymiński. – Przeżywamy 100-lecie urodzin Józefy Jechny. Dziękujemy Bogu za te piękne 100 lat życia i prosimy o następne lata w zdrowiu i szczęściu. Z tej okazji Pani Józefa zaprosiła nas wszystkich, abyśmy mogli się cieszyć jej szczęściem. „Ciągle potrzebujemy doświadczenia i mądrości, rad osób takich jak Pani” – napisała w liście gratulacyjnym do Dostojnej Jubilatki premier Beata Szydło. 
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: To wielkie wydarzenie, wielkie święto (foto)

DŁUGOSIODŁO: To wielkie wydarzenie, wielkie święto (foto)

We wtorek 27 lutego w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Długosiodle odbyła się konferencja popularnonaukowa, która zainaugurowała obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Licznie uczestniczyła w niej szkolna społeczność.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Jakie zagospodarowanie dawnej szkoły i remizy?

DŁUGOSIODŁO: Jakie zagospodarowanie dawnej szkoły i remizy?

Gmina ogłosiła konkurs na projekt rewitalizacji dwóch budynków: dawnej szkoły podstawowej w Chrzczance Włościańskiej i dawnej remizy strażackiej w Starych Suskach. Nagroda – 3 tys. zł.
zobacz więcej
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
manhattan
fotobudka star