DŁUGOSIODŁO: Jesienne koszyczki (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Jesienne koszyczki (foto)

23.10.2016
autor: Ewa Elward
W Przedszkolu Samorządowym w Długosiodle rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Koszyczek Pani Jesieni”. Wyniki ogłoszono 13 października na akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Dzieci wraz z rodzicami wykonywały plastyczne prace przestrzenne, wykorzystując naturalne elementy, tj. liście, żołędzie, kasztany, owoce, kwiaty, szyszki. Nagrodzeni i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach wiekowych: Kaja Filipiak, Olga Ponichtera, Lena Pałubińska, Filip Sadowski, Hanna Dziel, Aniela i Antoni Dyl (trzylatki), Filip Rosiński, Maja Ponichtera, Wiktoria Gałązka, Katarzyna Kęcka, Laura Mierzejewska, Antoni Iwański, Oliwa Rychlicka, Lidia Karpińska, Lena Piątek, Antoni Dziel (czterolatki), Kalina Mróz, Lena Ponichtera, Alicja Otwinowska, Filip Rybiński, Iga Kubica, Michał Pędzich, Zuzanna Szymańska, Karol Kachel, Bartosz Groszyk, Julia Wiesiołek, Jakub Banaszek, Nina Godlewska (pięciolatki).
fot. przedszkole
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Powiatowo - Gminne Dożynki w Rząśniku (foto)

Powiatowo - Gminne Dożynki w Rząśniku (foto)

Powiatowo-gminne dożynki w tym roku odbyły się w Rząśniku, w niedzielę 28 sierpnia. – Od starostów dożynkowych otrzymaliśmy bochen chleba wypieczony z ziarna, które dojrzewało na tej ziemi, jako wynik współdziałania Stwórcy i rolnika – podkreślił starosta wyszkowski. – Mieszkańcom wsi dziękuję i kieruję słowa uznania i szacunek za wasz trud, za wieńce dożynkowe.
zobacz więcej
SOMIANKA: Warsztaty i analiza składu ciała

SOMIANKA: Warsztaty i analiza składu ciała

W GOK w Somiance w piątek 28 kwietnia odbędą się warsztaty żywieniowe oraz analiza składu masy ciała dla podopiecznych Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasza Gmina Somianka” korzystających z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020.
zobacz więcej
SOMIANKA: Piękno kobiety (foto)

SOMIANKA: Piękno kobiety (foto)

„Piękno kobiety nie zależy od jej ubrań, figury ani fryzury. Piękno kobiety znajduje się w jej oczach – to drzwi do jej serca" – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Marzena Kuchta zacytowała słowa aktorki Audrey Hepburn, witając uczestników spotkania, zorganizowanego 11 marca z okazji Dnia Kobiet. Słodkościami obdarował panie i złożył im życzenia wójt Andrzej Żołyński. Specjalnym upominkiem było spotkanie z pisarką Magdaleną Witkiewicz (na fot.).
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: Casting na deskach

DŁUGOSIODŁO: Casting na deskach

W piątek 16 września w Centrum Kultury w Długosiodle o godz. 18 odbędzie się spotkanie zainteresowanych uczestnictwem w Teatrze Gaudium.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Mrówka lipiec 2017
Mrówka lipiec 2017
fotobudka star
fotobudka star