Advertisement 
DŁUGOSIODŁO: Basen już otwarty (foto)

Powiat

DŁUGOSIODŁO: Basen już otwarty (foto)

28.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Sezon kąpielowy w Długosiodle otwarty. Basen zaprasza codziennie w godz. 11 – 19. 
Przypomnijmy, że basen składa się z części sportowej (długość 25, szerokość 6,5 m, głębokość od 1,2 do 1,8 m) i rekreacyjnej (długość 14 m, szerokość 6 m, głębokość od 0,6 do 1 m).
W budynku obok znajduje się m.in. część recepcyjna, przebieralnie, natryski, szatnia. Obok basenu jest duża strefa plażowa.
Ceny biletów:
  • dzieci do lat 6: wstęp wolny
  • dzieci do lat 16: 5 zł, po godz. 16 – 3 zł
  • emeryci i renciści: 7 zł, po godz. 16 – 5 zł
  • dorośli: 11 zł, po godz. 16 – 7 zł
  • karnet rodzinny (dla rodzin wielodzietnych, troje dzieci+): 7 zł dorosły, 3 zł dzieci do lat 16
  • wynajem basenu – 200 zł za godzinę.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Skansen powrócił (foto)

BRAŃSZCZYK: Skansen powrócił (foto)

Nie tylko Brańszczyk, ale i od niedawna Poręba mają skansen. Został oddany do użytku i poświęcony 16 czerwca. Otrzymał imię księdza Jerzego Dąbrowskiego, przez 22 lata (1960-82) proboszcza parafii w Porębie. Dlaczego właśnie jego imię? Bo był twórcą pierwszego w Porębie skansenu, który został otwarty w starej dzwonnicy 30 kwietnia 1972 roku. Poza tym ksiądz był bardzo ciekawą postacią, sam poświęcił się „gromadzeniu tego wszystkiego, co świadczy o historii tego regionu”.
zobacz więcej
SOMIANKA: Tylko dla pań?

SOMIANKA: Tylko dla pań?

Z okazji Dnia Kobiet GOK w Somiance zaprosił 10 marca mieszkanki gminy na spotkanie. Miały okazję, by dobrać najlepsze dla siebie kosmetyki firmy Avon oraz spotkać się z Małgorzatą Rogalą i jej twórczością. Pisarka debiutowała w 2012 r., ale ma już na swoim koncie kilka książek, które zyskały popularność. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Absolutoriom  jednogłośnie

ZABRODZIE: Absolutoriom jednogłośnie

Wszyscy radni zagłosowali za udzieleniem wójtowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2015 r. Budżet zamknął się ponadmilionową nadwyżką, na inwestycje wydano ponad 2 miliony złotych. – Mam świadomość, że nie wszystkie inwestycje nam się udało zrealizować w tamtym roku, ale większość zaplanowanych zostało wykonanych – podsumował Tadeusz Michalik.
zobacz więcej
SOMIANKA: Firma z Serocka zajmie się śmieciami

SOMIANKA: Firma z Serocka zajmie się śmieciami

W przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy w latach 2017 i 2018 najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Kształtowania Terenów Zielonych Marek Włodarczyk  z Serocka za cenę brutto 740 880,00 zł.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku