BRAŃSZCZYK: Wszystkiego, co sobie życzycie

Powiat

BRAŃSZCZYK: Wszystkiego, co sobie życzycie

31.12.2017
autor: Elżbieta Borzymek
Na ostatniej w 2017 roku sesji rady gminy, 28 grudnia, nie tylko zapadły ważne decyzje dotyczące przyszłego roku, bo radni uchwalili nowy budżet, ale też padły serdeczne słowa życzeń na nowy 2018 rok i podziękowań za ten, który się kończy. 
Przewodniczący rady Sławomir Gałązka podziękował wszystkim – radnym, sołtysom, wójtom,  skarbnik, sekretarz, kierownikom jednostek administracyjnych, prasie lokalnej – za  całoroczną pracę. – Chciałbym życzyć wszystkiego, co sobie życzycie – zwrócił się do obecnych na sali. – A także radości w życiu rodzinnym, osobistym, zawodowym i społecznym. Żeby była doceniona ta wasza praca społeczna, żebyśmy się jeszcze na tej sali spotkali po przyszłorocznych wyborach samorządowych.
A ponieważ zaraz po Nowym Roku wójt Mieczysław Pękul ma imieniny, złożył mu życzenia: – Wszystkiego, wszystkiego najlepszego, panie wójcie. Żebyśmy się po wyborach spotkali. Do podziękowań za pracę w kończącym się roku i życzeń od rady gminy przyłączyli się sołtysi. 
Wójt podziękował za życzenia i zaprosił wszystkich na tort. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Świetlica, która ma integrować (foto)

RZĄŚNIK: Świetlica, która ma integrować (foto)

Piknikiem rodzinnym „Wesołe Lato” zainaugurowała w niedzielę 31 lipca swoje istnienie świetlica wiejska w Wielątkach Nowych. Zaadaptowane  w budynku byłej szkoły pomieszczenia i odnowione przez gminę poświęcił ks. proboszcz Tadeusz Suchta. – Mieszkańcom tej świetlicy gratuluję – zwrócił się do obecnych. – Taka świetlica potrzebna jest w każdej wsi. – Myślę, że ta świetlica powinna wszystkich zjednoczyć, połączyć – dodał wójt Paweł Kołodziejski. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Spotkanie z pisarką

SOMIANKA: Spotkanie z pisarką

Gminny Ośrodek Kultury w Somiance zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Mirek w piątek 9 listopada o godz. 17.00 do GOK. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Kolędy i pastorałki: „Od serca do ucha”

SOMIANKA: Kolędy i pastorałki: „Od serca do ucha”

Uczennice ze szkół w Somiance, Jackowie Górnym i Woli Mystkowskiej reprezentować będą gminę na XIX Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Najwyższe uznanie jurorów zyskały aż dwa wykonania „Pastorałki od serca do ucha”. 
zobacz więcej
SOMIANKA: Rolnicy, to wasze święto (foto)

SOMIANKA: Rolnicy, to wasze święto (foto)

Dożynki gminy Somianka w tym roku odbyły się w Kręgach, na pięknym terenie przy szkole, w niedzielę 27 sierpnia. Kosztowało to sporo pracy, ale było warto. Po dziękczynnej Mszy św. włodarze gminy i starostowie dożynek podzielili się chlebem z mieszkańcami i gośćmi, wśród nich znaleźli się m.in. wójtowie sąsiednich gmin, europoseł, starosta, ksiądz proboszcz. Były nagrody i medale, konkursy i zabawy. Na scenie królowało disco polo, a publiczność świetnie się bawiła do wieczora. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche
manhattan