BRAŃSZCZYK: Pożegnalne hece w bibliotece

Powiat

BRAŃSZCZYK: Pożegnalne hece w bibliotece

24.07.2018
autor: Marta Gołębiewska
W Gminnej Bibliotece w Brańszczyku 20 lipca zakończyły się dwutygodniowe zajęcia „Wakacyjne Hece w Bibliotece”. Pogoda pokrzyżowała odrobinę szyki, ale to nie przeszkodziło w dobrej zabawie. 
 
Tydzień rozpoczął się od debaty: „Kebab czy lody?”. Po burzliwych obradach okazało się, że więcej fanów wśród nas mają lody. Jednak o ostatecznym zwycięstwie zdecydować miały piosenki – przeróbki znanych utworów, sławiące te właśnie dania, wykonane w trakcie Festiwalu Talentów „Ferajna 2018”. W szanownym jury zasiedli: Pani Maryla Puścian – dyrektor Gminnego Domu Kultury oraz Kamil Pałubiński – muzyk. Wszyscy wykonawcy podeszli do zadania z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Publiczność była zachwycona, a jury miało niemały orzech do zgryzienia. O werdykcie miała zdecydować dogrywka na zakończenie zajęć wakacyjnych. Z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny dzień. Spotkaliśmy się w Skansenie im. Marii Żywirskiej, gdzie gościła nas jego kustosz Justyna Jarosz. Zwyciężyły dziewczynki – fanki zimnych słodkości. 
Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i nagrody. Później były kiełbaski prosto z ogniska i wspólne zabawy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu ogniska. I mówimy do zobaczenia wkrótce!
 
Ps. Niech „Osiołek” będzie z Wami!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom