BRAŃSZCZYK: Ostatni wakacyjny turniej (foto)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Ostatni wakacyjny turniej (foto)

05.09.2016
autor: Marek Rozenek
W turnieju piłkarskim o puchar GDK w Brańszczyku 27 sierpnia wzięło udział około 100 osób z 8 drużyn. Puchar wywalczyła FC Brańszczyk.
Do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny: CKO Brańszczyk, ŁKS, FC Brańszczyk, Coopa Cabana, Gazyl Mistrze, FC Warriors, OSP Nowe Budy i Trzcianka. W eliminacjach wyłoniono 3 ekipy. Mecz finałowy zakończył się remisem, dlatego o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Refleks bramkarza i determinacja zespołu zadecydowały o zwycięstwie drużyny FC Brańszczyk: Dariusz Murawski, Stanisław Godleś, Przemysław Godleś, Jarosław Wyszyński, Bartek Choinka, Paweł Kowalski, Marcin Zając, Marek Danis, Robert Sówka, Paweł Brzostek, Marcin Rogalski, II miejsce zajęła Trzcianka: Karol Uchal, Rafał Uchal, Bartłomiej Obudziński, Mateusz Ponichtera, Mateusz Głowacki, Dominik Pawłowski, Damian Kądziela, Michał Kozon, Damian Jechna, Karol Ponichtera, Hubert Składanek, Jakub Jechna), III - Gazyl Mistrze: Paweł Melchner, Bogdan Bulecki, Eryk Tomczyk, Dariusz Bulecki, Przemek Owsianko, Paweł Deluga, Hubert Poplewski. 
Puchar i medale wręczyła dyr. GDK Maryla Puścian z sędzią Markiem Rozenkiem. Najlepszym zawodnikiem został bramkarz Paweł Kowalski z FC Brańszczyk.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Nie powinien wyjeżdżać w trasę

RZĄŚNIK: Nie powinien wyjeżdżać w trasę

Gmina Rząśnik miała w tym roku problem z wyłonieniem firmy, która wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zajęłaby  się dowozem uczniów. Gdy pierwszy przetarg został unieważniony, na znalezienie wykonawcy, choćby tymczasowego, zostało niewiele czasu. Zgodził się dotychczasowy przewoźnik i… już żałuje. Nie dopełniono bowiem wszystkich formalności. – Tak naprawdę nie powinienem wyjeżdżać w trasę – skarży się transportowiec.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Spotkanie, które uaktywnia i integruje (foto)

RZĄŚNIK: Spotkanie, które uaktywnia i integruje (foto)

Już po raz dziewiąty mieszkańcy Ochudna i zaproszeni goście bawili się na Dniu Ziemniaka, zorganizowanym przez miejscową jednostkę OSP i jedyną kobietę w jej szeregach Teresę Kuleszę.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Chcieliśmy oddać hołd temu wybitnemu Polakowi

ZABRODZIE: Chcieliśmy oddać hołd temu wybitnemu Polakowi

Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zabrodziu 9 grudnia obchodziło święto szkoły.  Szczególna, ponieważ dokładnie 15 lat temu przyjęło imię Prymasa Tysiąclecia. Tak jak wtedy, w obecności uczniów, absolwentów, nauczycieli, rodziców i gości, ks. bp Kazimierz Romaniuk, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, odprawił Mszę św. Podczas niej modlono się o beatyfikację patrona, błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i rodziców oraz biskupa z okazji 65-lecia jego święceń kapłańskich. Były kwiaty, życzenia i pieśń ,,Życzymy, życzymy” w wykonaniu chóru i wszystkich obecnych.
zobacz więcej
DŁUGOSIODŁO: WOŚP zagra dla dzieci i seniorów

DŁUGOSIODŁO: WOŚP zagra dla dzieci i seniorów

XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 15 stycznia w centrum kultury w Długosiodle.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star