BRAŃSZCZYK: Ostatni wakacyjny turniej (foto)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Ostatni wakacyjny turniej (foto)

05.09.2016
autor: Marek Rozenek
W turnieju piłkarskim o puchar GDK w Brańszczyku 27 sierpnia wzięło udział około 100 osób z 8 drużyn. Puchar wywalczyła FC Brańszczyk.
Do sportowej rywalizacji przystąpiły drużyny: CKO Brańszczyk, ŁKS, FC Brańszczyk, Coopa Cabana, Gazyl Mistrze, FC Warriors, OSP Nowe Budy i Trzcianka. W eliminacjach wyłoniono 3 ekipy. Mecz finałowy zakończył się remisem, dlatego o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Refleks bramkarza i determinacja zespołu zadecydowały o zwycięstwie drużyny FC Brańszczyk: Dariusz Murawski, Stanisław Godleś, Przemysław Godleś, Jarosław Wyszyński, Bartek Choinka, Paweł Kowalski, Marcin Zając, Marek Danis, Robert Sówka, Paweł Brzostek, Marcin Rogalski, II miejsce zajęła Trzcianka: Karol Uchal, Rafał Uchal, Bartłomiej Obudziński, Mateusz Ponichtera, Mateusz Głowacki, Dominik Pawłowski, Damian Kądziela, Michał Kozon, Damian Jechna, Karol Ponichtera, Hubert Składanek, Jakub Jechna), III - Gazyl Mistrze: Paweł Melchner, Bogdan Bulecki, Eryk Tomczyk, Dariusz Bulecki, Przemek Owsianko, Paweł Deluga, Hubert Poplewski. 
Puchar i medale wręczyła dyr. GDK Maryla Puścian z sędzią Markiem Rozenkiem. Najlepszym zawodnikiem został bramkarz Paweł Kowalski z FC Brańszczyk.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
BRAŃSZCZYK: Róża dla sołtysa

BRAŃSZCZYK: Róża dla sołtysa

Z okazji Święta Sołtysa władze samorządowe gminy na czele z wójtem i przewodniczącym rady spotkały się z paniami i panami sołtysami. Wójt Mieczysław Pękul złożył im podziękowania za dobrą współpracę oraz życzenia satysfakcji z pełnieniem tej tak potrzebnej funkcji. Wszystkim sołtyskom i sołtysom wręczył po róży i w nagrodę za społeczna działalność zaprosił na wspólny wyjazd w maju z okazji Dnia Samorządowca.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Jasełka wprowadziły święta (foto)

RZĄŚNIK: Jasełka wprowadziły święta (foto)

Boże Narodzenie to czas przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Dla Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów są bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat. 21 grudnia uczniowie w szkole w Porządziu wystawili jasełka.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Podziękowali za codzienną troskę i miłość

RZĄŚNIK: Podziękowali za codzienną troskę i miłość

Gośćmi szkoły w Bielinie z okazji swojego święta byli babcie i dziadkowie uczniów. Dzieci co codzienną troskę i miłość podziękowały im wierszami, piosenkami oraz specjalnie przygotowanymi na tę okazję upominkami Tego samego dnia odbyła się tez szkolna choinka. 
zobacz więcej
ZABRODZIE: Trasa ciekawa, ale trudna (foto)

ZABRODZIE: Trasa ciekawa, ale trudna (foto)

W sobotę 20 maja w Mostówce odbył się I Festiwal Biegowy „Wzdłuż Mieniugi i Wrzosowisk Mostówki”, wzięło w nim udział ponad 100 osób. Organizatorami imprezy byli Urząd Gminy Zabrodzie i Nadleśnictwo Drewnica.
zobacz więcej
Levert
Levert
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku