BRAŃSZCZYK: Kolory lata (foto)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Kolory lata (foto)

17.09.2016
autor: Redakcja
Niezwykle barwne i wyraziste prace powstały podczas zajęć plastycznych w Gminnym Domu Kultury. Odbywają się w czwartki w godz. 14 – 16.
Tematyką zajęć prowadzonych przez Adama Karpińskiego były kolory lata we wspomnieniach z wakacji.
Fot. GDK
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Święta w szkole

RZĄŚNIK: Święta w szkole

Przedświąteczny tydzień był w szkole w Bielinie bardzo pracowity. 19 grudnia odbyły się wigilie klasowe, na które mamy uczniów przygotowały tradycyjne potrawy. Dzień później obejrzeliśmy jasełka w wykonaniu uczniów. Podsumowaliśmy akcję „Góra Grosza”.
zobacz więcej
SOMIANKA:  Dzieci swoje nauczy, jak być Polakami (foto)

SOMIANKA: Dzieci swoje nauczy, jak być Polakami (foto)

Gminny Dzień Niepodległości obchodzony był późnym popołudniem 10 listopada w Zespole Szkół im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej. Uczniowie przedstawili patriotyczny program „Pisk Białego Orła”. Widzowie, władze samorządowe gminy, seniorzy lotnictwa, uczniowie, ich rodziny oraz  nauczyciele, ten wzruszający i bardzo ciekawy, składający się z wierszy, piosenek i tańca, występ nagrodzili gorącymi brawami na stojąco.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Kolędy nieodzowny element świąt (foto)

RZĄŚNIK: Kolędy nieodzowny element świąt (foto)

- W tym roku podjęliśmy wspólnie decyzję, że wyłonimy z każdej kategorii tylko zespół lub solistę reprezentującego gminę Rząśnik na XXI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – poinformowała Maria J. Deptuła, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bielinie, tegorocznego organizatora gminnych eliminacji konkursu. Decyzją jury, 22 stycznia w Wyszkowie wystąpią uczniowie szkół w Rząśniku, Dąbrowie i Starym Lubielu. 
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Dziesięć lat z patronem

RZĄŚNIK: Dziesięć lat z patronem

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Porządziu 17 czerwca świętowała 10. rocznicę nadania szkole imienia ks. Jana Trzaskomy. Był to dzień wyjątkowy nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale także dla mieszkańców wsi. 
zobacz więcej
Mrówka - styczeń - luty 2020
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Mrówka - styczeń - luty 2020