BRAŃSZCZYK: Głosujmy codziennie na Brańszczyk

Powiat

BRAŃSZCZYK: Głosujmy codziennie na Brańszczyk

24.05.2018
autor: opr. EB
NIVEA już po raz 4. zaprasza do ogólnopolskiej akcji społecznej, w której nie tylko tworzy nowe miejsca zabaw, ale także uczy i rozwija talenty dzieci! Do udziału w akacji zgłosił się Brańszczyk. Na razie jest na 82. miejscu i ma 476 głosów (czwartek 24 maja). Głosować należy codziennie – do 21 czerwca (kliknij aby zagłosować).
 
Brańszczyk startuje w kategorii miejscowości do 20 tys. mieszkańców. To jedna z trzech kategorii (pozostałe – od 20 do 60 tys. oraz powyżej 60 tys.), w każdej z nich wybranych zostanie 5 lokalizacji, w których powstaną podwórka talentów Nivea. Prowadząca obecnie wśród najmniejszych miejscowości lokalizacja – szkoła w Tłokach (Wielkopolska) zebrała tych głosów już 6218. 
NIVEA pragnie rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. - Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką – deklarują organizatorzy akcji.
- Wygrajcie 1 z 15 Podwórek Talentów NIVEA! – zachęcają. – Każde z nich składa się z 3 stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.
Na stronie akcji można też odkryć talent dziecka (które może zostać sportowcem, naukowcem lub artystą), jeśli rozwiąże zamieszczony tam test.

 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku