BRAŃSZCZYK: Głosujmy codziennie na Brańszczyk

Powiat

BRAŃSZCZYK: Głosujmy codziennie na Brańszczyk

24.05.2018
autor: opr. EB
NIVEA już po raz 4. zaprasza do ogólnopolskiej akcji społecznej, w której nie tylko tworzy nowe miejsca zabaw, ale także uczy i rozwija talenty dzieci! Do udziału w akacji zgłosił się Brańszczyk. Na razie jest na 82. miejscu i ma 476 głosów (czwartek 24 maja). Głosować należy codziennie – do 21 czerwca (kliknij aby zagłosować).
 
Brańszczyk startuje w kategorii miejscowości do 20 tys. mieszkańców. To jedna z trzech kategorii (pozostałe – od 20 do 60 tys. oraz powyżej 60 tys.), w każdej z nich wybranych zostanie 5 lokalizacji, w których powstaną podwórka talentów Nivea. Prowadząca obecnie wśród najmniejszych miejscowości lokalizacja – szkoła w Tłokach (Wielkopolska) zebrała tych głosów już 6218. 
NIVEA pragnie rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. - Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką – deklarują organizatorzy akcji.
- Wygrajcie 1 z 15 Podwórek Talentów NIVEA! – zachęcają. – Każde z nich składa się z 3 stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.
Na stronie akcji można też odkryć talent dziecka (które może zostać sportowcem, naukowcem lub artystą), jeśli rozwiąże zamieszczony tam test.

 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ZABRODZIE: Młynarze nie chcą studium i planu

ZABRODZIE: Młynarze nie chcą studium i planu

Sołtys, rada sołecka, mieszkańcy i działkowicze wsi Młynarze 20 marca wystosowali do władz gminy petycję, w której domagają się zaprzestania dalszego procedowania uchwały z dnia 19 stycznia 2017 r. w sprawie uchwalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Zabrodzie.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Dożynki gminne i powiatowe

RZĄŚNIK: Dożynki gminne i powiatowe

Powiatowe dożynki w tym roku odbędą się w Rząśniku w niedzielę 28 sierpnia na forum spotkań (targowica). Rolnicy z całego powiatu zostaną uhonorowani odznaczeniami i nagrodami, będą też nagrodzeni twórcy najpiękniejszych wieńców dożynkowych. Gwiazdami imprezy będą zespoły disco-polo Faktor i Effect.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Trzecia hala sportowa w gminie (foto)

RZĄŚNIK: Trzecia hala sportowa w gminie (foto)

8 lutego 2018 r. stanie się jedną z ważniejszych dat w historii Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Trzaskoma w Porządziu – tego dnia została oficjalnie otwarta hala sportowa. Uczniowie śpiewem i tańcem wyrazili radość, że ich marzenie spełniło się. Goście chwalili gminę za inwestycję, która będzie służyła nie tylko uczniom, ale całej lokalnej społeczności,  jako miejsce zmagań sportowych, imprez rekreacyjnych oraz kulturalnych.
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Kartki świąteczne – małe dzieła sztuki

RZĄŚNIK: Kartki świąteczne – małe dzieła sztuki

Kartki świąteczne z życzeniami, które w tym roku wysyła z życzeniami Urząd Gminy, własnoręcznie wykonali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielinie oraz Szkoły Podstawowej  im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Starym Lubielu. Wyglądają przepięknie i na pewno sprawią wiele radości tym, którzy je otrzymają.
zobacz więcej
Bricomarche
mrówka - nowe godziny
Bricomarche

Sonda

3.46% (53 głosów)
3.14% (48 głosów)
27.96% (428 głosów)
3.00% (46 głosów)
2.61% (40 głosów)
4.44% (68 głosów)
30.63% (469 głosów)
3.66% (56 głosów)
2.35% (36 głosów)
2.61% (40 głosów)
16.13% (247 głosów)