Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Od czytelników

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19.06.2017
autor: WUTW
We wtorek 13 czerwca Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki 2016/2017. Uroczystość odbyła się na terenie Szkółki Leśnej Dalekie.
Zakończenie roku akademickiego połączone było z walnym zebraniem członków stowarzyszenia WUTW, na którym zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne za 2016 r., natomiast komisja rewizyjna – sprawozdanie finansowe. Po przedstawieniu obu sprawozdań zarządowi udzielono absolutorium.
Członkowie WUTW byli gośćmi Nadleśnictwa Wyszków. Na wstępie leśniczy Adam Łada zapoznał słuchaczy ze strukturą i pracą nadleśnictwa, a później Rafał Wyszyński z leśnictwa Tuchlin opowiedział o ptactwie występującym w naszych lasach i zaprowadził na teren jednej ze szkółek, udzielając obszernych informacji.
Naszymi gośćmi byli: Maria Ślubowska – przewodnicząca Rady Seniorów oraz gospodarz terenu szkół nadleśniczy Wojciech Kwiatkowski. Nie można nie wspomnieć o pozostałych pracownikach szkółki, którzy troskliwie się nami opiekowali, za co im bardzo dziękujemy.
Maria Ślubowska i prezes WUTW Danuta Lisiecka wręczyły słuchaczom certyfikaty ukończeni roku akademickiego 2016/2017. Następnie bawiliśmy się przy grillu i muzyce.
fot. Jurek Sitek
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
„Razem nad morzem” (foto)

„Razem nad morzem” (foto)

W dniach 22 – 25 maja uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku wraz z opiekunami uczestniczyli  w edukacyjno – terapeutycznej wycieczce nad polskie morze. Począwszy od dnia wyjazdu każdy kolejny dzień obfitował w wiele atrakcji turystycznych.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Grzejnik nie do usunięcia

INTERWENCJA: Grzejnik nie do usunięcia

- Dlaczego spółdzielnia mieszkaniowa nie wyraża zgody na zdjęcie grzejnika w kuchni? – dziwi się nasza czytelniczka.
- Instalacja centralnego ogrzewania wykonana jest zgodnie z projektem, w którym moc grzewcza obliczona została na warunki ekstremalne, np. -20 stopni Celsjusza – odpowiada prezes „Przyszłości”.
zobacz więcej
Rachunek sumienia. Być przyzwoitym, rozumieć

Rachunek sumienia. Być przyzwoitym, rozumieć

To, że każdy z nas uważa się za przyzwoitego i rozumnego człowieka, nie ulega wątpliwości, zatem nie powinna stanowić problemu chwila autorefleksji, czy zgodnie z obowiązującymi regułami i standardami, tak w istocie jest.
zobacz więcej
Nasi Absolwenci: Dawid i Michał (foto)

Nasi Absolwenci: Dawid i Michał (foto)

Pierwsze spotkanie z cyklu „Nasi Absolwenci” odbyło się w Zespole Szkół na Polonezie. W cyklu będą przedstawiane sylwetki byłych uczniów, którzy mogą poszczycić się życiowymi sukcesami. Szkołę odwiedzili Dawid Kulesza – wokalista discopolowego zespołu DEJW, który ostatnio święci triumfy w tej branży oraz Michał Kosmala – gitarzysta. Spotkanie podsumował dyrektor Zbigniew Szczerba podkreślając, że każdy może osiągnąć coś w życiu, czym dodatkowo zachęcił do realizacji marzeń.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku