Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Od czytelników

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19.06.2017
autor: WUTW
We wtorek 13 czerwca Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki 2016/2017. Uroczystość odbyła się na terenie Szkółki Leśnej Dalekie.
Zakończenie roku akademickiego połączone było z walnym zebraniem członków stowarzyszenia WUTW, na którym zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne za 2016 r., natomiast komisja rewizyjna – sprawozdanie finansowe. Po przedstawieniu obu sprawozdań zarządowi udzielono absolutorium.
Członkowie WUTW byli gośćmi Nadleśnictwa Wyszków. Na wstępie leśniczy Adam Łada zapoznał słuchaczy ze strukturą i pracą nadleśnictwa, a później Rafał Wyszyński z leśnictwa Tuchlin opowiedział o ptactwie występującym w naszych lasach i zaprowadził na teren jednej ze szkółek, udzielając obszernych informacji.
Naszymi gośćmi byli: Maria Ślubowska – przewodnicząca Rady Seniorów oraz gospodarz terenu szkół nadleśniczy Wojciech Kwiatkowski. Nie można nie wspomnieć o pozostałych pracownikach szkółki, którzy troskliwie się nami opiekowali, za co im bardzo dziękujemy.
Maria Ślubowska i prezes WUTW Danuta Lisiecka wręczyły słuchaczom certyfikaty ukończeni roku akademickiego 2016/2017. Następnie bawiliśmy się przy grillu i muzyce.
fot. Jurek Sitek
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane