Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Od czytelników

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19.06.2017
autor: WUTW
We wtorek 13 czerwca Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki 2016/2017. Uroczystość odbyła się na terenie Szkółki Leśnej Dalekie.
Zakończenie roku akademickiego połączone było z walnym zebraniem członków stowarzyszenia WUTW, na którym zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne za 2016 r., natomiast komisja rewizyjna – sprawozdanie finansowe. Po przedstawieniu obu sprawozdań zarządowi udzielono absolutorium.
Członkowie WUTW byli gośćmi Nadleśnictwa Wyszków. Na wstępie leśniczy Adam Łada zapoznał słuchaczy ze strukturą i pracą nadleśnictwa, a później Rafał Wyszyński z leśnictwa Tuchlin opowiedział o ptactwie występującym w naszych lasach i zaprowadził na teren jednej ze szkółek, udzielając obszernych informacji.
Naszymi gośćmi byli: Maria Ślubowska – przewodnicząca Rady Seniorów oraz gospodarz terenu szkół nadleśniczy Wojciech Kwiatkowski. Nie można nie wspomnieć o pozostałych pracownikach szkółki, którzy troskliwie się nami opiekowali, za co im bardzo dziękujemy.
Maria Ślubowska i prezes WUTW Danuta Lisiecka wręczyły słuchaczom certyfikaty ukończeni roku akademickiego 2016/2017. Następnie bawiliśmy się przy grillu i muzyce.
fot. Jurek Sitek
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star