Wyszkowski USC w czołówce

Od czytelników

Wyszkowski USC w czołówce

13.12.2018
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Urząd Stanu Cywilnego w Wyszkowie jest jednym z najbardziej efektywnych w województwie…
…wynika ze sprawozdania przesłanego do burmistrza za okres od 1 stycznia do końca października 2018 r. Sprawozdanie dotyczy ilości realizowanych zadań przez poszczególne urzędy, których w województwie mazowieckim jest 314. Sprawozdanie dotyczy m.in. migracji aktów stanu cywilnego, czyli przeniesienia aktów z ksiąg papierowych do elektronicznego Rejestru Stanu Cywilnego.
Urząd Stanu Cywilnego w Wyszkowie klasyfikuje się na 6. pozycji, po takich miastach jak Warszawa, Płock, Radom, Mińsk Mazowiecki i Siedlce. Natomiast pod względem ilości dokonywanych czynności zajmujemy 12. miejsce w województwie mazowieckim.
AKFinanse 728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bo jest policjantem, a ja jestem nieważna?

Bo jest policjantem, a ja jestem nieważna?

- pyta nasza czytelniczka oburzona sposobem załatwienia przez policję zgłoszonej przez nią interwencji i skargi. Zaczęło się od konfliktu z sąsiadem, który, jak twierdzi kobieta, nerwowo reaguje, gdy dzieci zbyt głośno się bawią. Sąsiad odbija piłeczkę, uważa, że to dzieci mu dokuczają. A policja poucza… - To po co ja poszłam na komendę? Jaki jest wynik mojej interwencji? – skarży się czytelniczka.
zobacz więcej
Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

W niedzielę 12 czerwca w przedszkolu Nasze Bambino i I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jak co roku  przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami zostali zaproszeni na Piknik Rodzinny.
zobacz więcej
Marsz pamięci (foto)

Marsz pamięci (foto)

Jak zwykle w okresie Wszystkich Świętych, młodzież i dzieci ze streetworkerskiej „Grupy Grajcyli Skład”, młodzież z klas mundurowych CEZiU „Kopernik” oraz wszyscy interesujący się historią, chcący podtrzymać pamięć o ofiarach ostatniej wojny ruszyli na leśne groby w tak zwanym „Marszu Pamięci”.
zobacz więcej
Integracja pod dębem (foto)

Integracja pod dębem (foto)

4 października uczniowie klas I sp, II sp i IVspb z Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku przyjęli gościnnie uczniów z klasy II Szkoły Podstawowej w Brańszczyku wraz z wychowawczynią Dorotą Owsianko. Uczniowie obu placówek udali się na piękny plac pod dębem, gdzie uczestniczyli w zawodach sportowych.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku