Wyszkowski USC w czołówce

Od czytelników

Wyszkowski USC w czołówce

13.12.2018
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Urząd Stanu Cywilnego w Wyszkowie jest jednym z najbardziej efektywnych w województwie…
…wynika ze sprawozdania przesłanego do burmistrza za okres od 1 stycznia do końca października 2018 r. Sprawozdanie dotyczy ilości realizowanych zadań przez poszczególne urzędy, których w województwie mazowieckim jest 314. Sprawozdanie dotyczy m.in. migracji aktów stanu cywilnego, czyli przeniesienia aktów z ksiąg papierowych do elektronicznego Rejestru Stanu Cywilnego.
Urząd Stanu Cywilnego w Wyszkowie klasyfikuje się na 6. pozycji, po takich miastach jak Warszawa, Płock, Radom, Mińsk Mazowiecki i Siedlce. Natomiast pod względem ilości dokonywanych czynności zajmujemy 12. miejsce w województwie mazowieckim.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym kolejny raz, tradycyjnie odbyła się przepiękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo licznie, jak zwykle, przybyli seniorzy, by podziwiać występy swoich wnucząt.
zobacz więcej
Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Z życia ZSS w Brańszczyku (foto)

Uczniowie i przedszkolaki ZSS w Brańszczyku przygotowali się do zimowych ferii i propagują aktywny wypoczynek. Czas szybko biegnie, a szkoła żyje jeszcze świątecznymi wspomnieniami.
zobacz więcej
Zagraniczne mobilności szkolnej kadry ZS3 2017

Zagraniczne mobilności szkolnej kadry ZS3 2017

W roku 2017 w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego realizowany jest kolejny już projekt finansowany z funduszy europejskich (PO WER) pt. „Trening czyni mistrza-zagraniczne mobilności szkolnej kadry Zespołu Szkół Nr 3 w Wyszkowie”. Jak nazwa wskazuje, jego adresatem jest kadra pedagogiczna. Beneficjenci, tj. ogółem 25 nauczycieli, wezmą udział w dwutygodniowych, zagranicznych wyjazdach edukacyjnych, głównie o charakterze językowym – do Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.
zobacz więcej
Zagraniczne mobilności szkolnej kadry ZS3

Zagraniczne mobilności szkolnej kadry ZS3

W 2018 r. w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego realizowany jest projekt finansowany z funduszy europejskich (PO WER) pt. „Trening czyni mistrza-zagraniczne mobilności szkolnej kadry Zespołu Szkół Nr 3 w Wyszkowie”. Jak nazwa wskazuje, jego adresatem jest kadra pedagogiczna kształcenia ogólnego. 
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

3.66% (58 głosów)
3.47% (55 głosów)
27.98% (443 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.59% (41 głosów)
4.49% (71 głosów)
29.88% (473 głosów)
3.98% (63 głosów)
2.27% (36 głosów)
2.59% (41 głosów)
16.17% (256 głosów)