Wielkanocne spotkanie w Szkole Przysposabiającej do Pracy (foto)

Od czytelników

Wielkanocne spotkanie w Szkole Przysposabiającej do Pracy (foto)

04.04.2018
autor: ZSS w Brańszczyku
Na wielkanocnej uroczystości spotkali się uczniowie i absolwenci Szkoły Przysposabiającej do Pracy, a także ich rodzice. Spotkania najstarszych uczniów ZSS w Brańszczyku są już tradycją szkoły.
Jak co roku, pięknie udekorowany przez uczniów stół zastawiony został pysznymi, tradycyjnymi potrawami, wśród których znalazł się żurek z białą kiełbasą, a także sałatki, babki, makowce i inne smakołyki. Swoją obecnością zaszczycili zebranych dyrektor szkoły Elżbieta Piórkowska oraz proboszcz parafii Brańszczyk ks. Paweł Stachecki, który pobłogosławił świąteczne pokarmy. W bardzo miłej i ciepłej atmosferze wszyscy podzielili się jajkiem. Wspomnieniom i rozmowom nie było końca...
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mikołajki seniorów (foto)

Mikołajki seniorów (foto)

W grudniowy, mikołajkowy dzień seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Senior” sprawili żywy prezent dzieciom z Przedszkola nr 2 w Wyszkowie. Seniorzy zaprezentowali inscenizację „Rzepki” Juliana Tuwima.
zobacz więcej
Urząd Skarbowy: Zmiany dla firm

Urząd Skarbowy: Zmiany dla firm

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 września 2018 roku w Wyszkowie. 
zobacz więcej
Przedszkolaki w bibliotece (foto)

Przedszkolaki w bibliotece (foto)

Pięciolatki z Przedszkola nr 9 wybrały się na wycieczkę do Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Na miejscu powitała nas pani Marta Borzymek i zaprosiła na krótką podróż po życiu jednego z najwybitniejszych polskich muzyków - Fryderyka Chopina.
zobacz więcej
Różaniec do granic (foto)

Różaniec do granic (foto)

Jan Paweł II nazywany był papieżem maryjnym, potwierdził to wielokrotnie w czasie swojej 27-letniej posługi na tronie piotrowym. Szczególnie umiłował różaniec. W liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae pokazał nam rolę i siłę modlitwy, a szczególnie tej umiłowanej przez Maryję we wspólnocie kościoła i rodziny, pisał: „Rodzina, która modli się zjednoczona, zjednoczona pozostaje. Różaniec święty zgodnie z dawną tradycją jest modlitwą, która szczególnie sprzyja gromadzeniu się rodziny. Kierując wzrok na Jezusa, poszczególni jej członkowie odzyskują na nowo również zdolność patrzenia sobie w oczy, by porozumiewać się, okazywać solidarność, wzajemnie sobie przebaczać, by żyć z przymierzem miłości odnowionym przez Ducha Bożego”.
zobacz więcej
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche