W bliskości Jezusa i gór (foto)

Od czytelników

W bliskości Jezusa i gór (foto)

24.02.2020
autor: Parafia św. Wojciecha
Aż 160 osób wzięło udział w parafialnym obozie narciarskim, który odbył się w dniach 16 - 23 lutego, we wspaniałym ośrodku w Zakopanem, z widokiem na panoramę Tatr.
 
Wśród uczestników były dzieci, młodzież (w tym duża grupa ministrantów) oraz rodziny. W programie przede wszystkim narty i snowboard - codzienna nauka pod okiem 7 instruktorów, a wieczorami – filmy z przesłaniem, konkursy z nagrodami, zabawa i radość w pogodne wieczory oraz dyskoteka. Najmłodsi wspinali się na wyżyny fantazji w konkursie na ulepienie najpiękniejszego bałwana. Były też wycieczki do aquaparku Termy Chochołowskie, na Krupówki i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku.
Nie mogło zabraknąć czasu na codzienną modlitwę i Mszę św. 
- Wspaniały czas w bliskości Jezusa, Kościoła i gór - podsumowują zadowoleni uczestnicy wyjazdu.
Obóz narciarski nie był jedynym punktem w duszpasterskim programie parafii na zimową przerwę w nauce. Odbyły się też atrakcyjne półkolonie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zarówno wyjazdu, jak i zajęć na miejscu, w sposób szczególny księdzu proboszczowi i ludziom dobrej woli.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Stres towarzyszy nam każdego dnia i pojawia się w różnych nasileniach. Czasami jest to tylko chwila, czasami jednak utrzymuje się znacznie dłużej, ponieważ dotyczy konkretnego zdarzenia, sytuacji. Jednym z powszechnych czynników stresogennych jest nasza praca.
zobacz więcej
Wygrajmy to razem!

Wygrajmy to razem!

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego programu Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy”, mającego na celu wsparcie lokalnych projektów społecznych. Organizator przeznaczy na ten cel aż 750.000 zł, które w postaci grantów o wartości 5.000 zł, trafią do organizacji w całej Polsce. O taki grant ubiega się m.in. wyszkowski Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczy.
zobacz więcej
Jak wyczyścić złoty łańcuszek domowym sposobem?

Jak wyczyścić złoty łańcuszek domowym sposobem?

Biżuteria ze złota od wieków cieszy się ogromną popularnością. Każdy z nas z dumą nosi nowe ozdoby, jednak nawet najpiękniejsze błyskotki z czasem brudzą się, tacą blask i kolor. W takim przypadku niejednokrotnie nasze ulubione złote łańcuszki lądują na dni szuflady. Zupełnie niepotrzebnie! Czyszczenie biżuterii zazwyczaj nie wymaga korzystania z pomocy złotnika. Jeśli chcesz sprawić, by Twoje ozdoby na nowo cieszyły oko, wystarczy zastosować kilka domowych sposobów. Nie dość, że są one bardzo proste, to jeszcze okazuje się, że większość potrzebnych Ci składników znajdziesz we własnej kuchni.
zobacz więcej
Rozpoczęcie roku w CEZiU Kopernik (foto)

Rozpoczęcie roku w CEZiU Kopernik (foto)

Uroczystą inaugurację roku szkolnego w CEZiU „Kopernik” 3 września poprowadzili uczniowie Kamila Pęgier i Kacper Siwek. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom