Trzy strony ulicy?

Od czytelników

Trzy strony ulicy?

21.07.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W gąszczu znaków na budowie drogi pogubić mogą się nie tylko piesi i kierowcy, ale – jak widać – również sami pracownicy budowy. 
Idąc ul. 3 Maja, przy skrzyżowaniu z modernizowaną ul. Kościuszki, dochodzimy do znaku informującego, że piesi powinni poruszać się drugą stroną ulicy. Ale kiedy przechodzimy na drugą stronę napotykamy… identyczny znak. – Czy ta ulica ma trzy strony? – zastanawia się nasz Czytelnik, od którego otrzymaliśmy zdjęcia. - Czy mógłby ktoś wyjaśnić mieszkańcom Wyszkowa, którą stroną ulicy należy przejść?
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W górach, wśród dobrych przyjaciół (foto)

W górach, wśród dobrych przyjaciół (foto)

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie nie mogli się doczekać już od dawna planowanej przez panią Marylę Piekart wycieczki w góry. Odliczali dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich dzień wyjazdu.
zobacz więcej
Przy ziemniaku w Lisiej Norze

Przy ziemniaku w Lisiej Norze

Mieszkańcy Leszczydołu-Nowin integrują się. Tym razem integrował ich ziemniak, oczywiście tradycyjnie pieczony w ognisku. Jego walory smakowe przyciągnęły kilkadziesiąt osób, nie tylko z tej miejscowości, ale też z sąsiednich. Na pomysł zogniskowania swoich mieszkańców wpadła sołtys wioski Bożena Grzegorczyk, która z radą sołecką takie spotkanie przygotowała. Nie mogło też zabraknąć radnego Stanisława Nasiadki. Miejscem integracji była urokliwa Lisia Nora.
zobacz więcej
Spotkanie wigilijne w Świetlicy Słoneczna (foto)

Spotkanie wigilijne w Świetlicy Słoneczna (foto)

W najkrótszy dzień 2017 roku, 21 grudnia,  na wigilijnym spotkaniu zgromadziła się cała społeczność  Świetlicy „Słoneczna” - dzieci, wychowawcy pod kuratelą pani kierownik Jadwigi Kamienieckiej oraz rodzice.
zobacz więcej
Pożegnanie: Jan Świderek ( 1934 – 2017)

Pożegnanie: Jan Świderek ( 1934 – 2017)

Niedawno pożegnaliśmy długoletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczydole -Nowinach p. Jana Świderka. Był nie tylko dyrektorem, ale przede wszystkim nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń uczniów z Leszczydołu- Nowin. Wpisał się na trwałe w historię tej miejscowości. Jest jej cząstką. Na zawsze pozostanie po nim ślad.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom