Od czytelników

1 / 2

Summit for kids

30.11.-0001
autor: Anna Szymańska-Grodzka
Uczniowie klas II Gimnazjum nr 1 Zuzanna Wężyk i Janusz Grodzki zostali zaproszeni na spotkanie w Bonn, w ramach nagrody za udział w projekcie „To jest nasza sieć”.
Projekt realizowany był  w lutym 2016 r. w Poczdamie, wraz z uczniami ze szkół z Branderburgi, gdzie zdobył drugą nagrodę.
Inicjatorem i organizatorem spotkania był Deutsche Telekom z centralą w Bonn. Celem  programu „Teachtoday” jest umiejętne i świadome korzystanie z mediów elektronicznych oraz  poszerzenie wiedzy, jak użytkownik może uniknąć zagrożeń płynących z korzystania z sieci.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pasowanie na optymistycznego przedszkolaka (foto)

Pasowanie na optymistycznego przedszkolaka (foto)

Dzieci z nowych grup: 3-latków „Jagódek”, 4-latków „Kotków”, 4- i 5-latków „Biedronek”, zgodnie z tradycją, wstąpiły w poczet optymistycznych przedszkolaków Przedszkola nr 9 w Wyszkowie.
zobacz więcej
Dzień otwarty w ARiMR (foto)

Dzień otwarty w ARiMR (foto)

W czwartek 12 kwietnia w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wyszkowie zorganizowano Dzień Otwarty. Miał na celu zapoznanie rolników z formularzem geoprzestrzennym wniosku o przyznanie pomocy – eWniosekPlus, za pomocą którego są zobowiązani złożyć wnioski o przyznanie płatności w kampanii 2018.
zobacz więcej
VI Optymistyczny Sejm Przedszkolaków (foto)

VI Optymistyczny Sejm Przedszkolaków (foto)

W Przedszkolu nr 9 odbył się VI Optymistyczny Sejm Przedszkolaków. Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Ewa Karpińska. W związku z trzecimi obchodami Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który wypada 20 listopada, pani dyrektor odczytała list od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka.
zobacz więcej
Skakali ze spadochronem (foto)

Skakali ze spadochronem (foto)

Kolejna grupa uczniów Liceum Ogólnokształcącego Bezpieczeństwo Publiczne w  CEZiU „Kopernik” wraz z opiekunką Moniką Lipką wzięła udział w szkoleniu spadochronowym w Szkole Spadochronowej Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu Dużym koło Lublina. Uczniowie przez trzy dni przeszli naziemne szkolenie teoretyczne i przygotowanie naziemne. Etap ten zakończył się testem teoretycznym, który wszyscy pozytywnie zaliczyli. Oprócz szkolenia spadochronowego odbyło się również szkolenie strzeleckie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku