Od czytelników

1 / 2

Spotkanie klasowe po 20 latach (foto)

21.07.2017
autor: Zdzisława Gołębiewska
W dniu 30 czerwca 2017 roku w Restauracji Centralna na osiedlu Polonez odbyło się spotkanie absolwentów Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, którzy ukończyli szkołę podstawową w roku szkolnym 1996/1997 z wychowawcą Panią mgr Zdzisławą Gołębiewską. 
W spotkaniu uczestniczyła połowa klasy, ponieważ z przyczyn zawodowych i osobistych niektórzy nie mogli przybyć. Wychowawczyni klasy pragnie okazać wdzięczność byłym wychowankom za zorganizowanie spotkania, zaproszenie oraz przybycie (niektórych z zagranicy), aby powspominać wspólne 5 lat nauki. Klasa ta prowadziła kronikę szkolną od 1992 do 1997 roku. Treść oraz zdjęcia z tej kroniki spotęgowały wspomnienia.
Większość uczniów ukończyła dobre studia oraz pracuje na bardzo ważnych stanowiskach. Wśród nich są lekarze, nauczyciele, oficerowie policji oraz biznesmeni. Posiadają śliczne dzieci i są szczęśliwymi rodzicami.
Spotkanie klasowe było zwieńczeniem 40-letniego doświadczenia pedagogicznego Pani Zdzisławy Gołębiewskiej. Utwierdziło to ją w przekonaniu, iż przysłużyła się innym, a jej praca była ważna. Wychowawca rocznika 1996/1997 przesyła również serdeczne pozdrowienia tym, którzy nie mogli przybyć na spotkanie. Wszyscy o Was pamiętamy i życzymy powodzenia.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
manhattan