Od czytelników

1 / 4

Rozpoczęli spacer przez życie (foto)

30.11.-0001
autor: CK ZDZ
W I Językowej Szkole Podstawowej „Language” w Wyszkowie miała miejsce uroczystość pasowania na ucznia. Ślubowanie jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. To właśnie w szkole rozpoczynamy spacer przez życie - jak głosiło motto uroczystości.
Pierwszoklasiści ubrani w odświętne stroje oczekiwali niecierpliwie na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Zanim jednak nastąpił, uczniowie zaprezentowali przed rodzicami i całą społecznością szkolną część artystyczną. Pani Dyrektor Urszula Nowak-Martyna zaprosiła na przedstawienie wyjątkowego gościa, dobrą wróżkę, która obdarowała dzieci różnymi darami, mającymi pomóc im stać się lepszymi uczniami. Dzięki wiedzy, którą dzieci zaprezentowały, mogły zostać pasowane na uczniów klasy pierwszej. Wychowawczyni pani Magda Rachubka przekazała pani dyrektor ołówek, którym uczniowie zostali pasowani na prawdziwych pierwszoklasistów i tym samym zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.
Pierwszoklasiści przygotowali dla rodziców i zebranych gości niespodziankę - zaprosili wszystkich na lekcje języków obcych. Dzieci zaśpiewały  piosenki w języku angielskim i hiszpańskim oraz zagrały w krótkiej sztuce. Dzięki pięknym strojom i prawdziwej grze aktorskiej publiczność mogła poczuć się jak w teatrze. Cała społeczność szkoły podstawowej była pod wrażeniem zaprezentowanych umiejętności naszych pierwszoklasistów!
Po części artystycznej uczniowie otrzymali upominki przygotowane przez dyrekcję oraz Radę Klasową Rodziców. Następnie pierwszoklasiści wraz z rodzicami uczestniczyli w słodkim poczęstunku. Na pewno ten dzień był dla nich miły i pełen niezapomnianych wrażeń. 
Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości. Podziękowania kierujemy również do uczniów z III klasy pedagogicznej IV LO w Wyszkowie prowadzonego przez ZDZ CK w Wyszkowie Jonasza Kosowskiego oraz Dagmary i Darii Zając.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku