Rodzinny wieczór bajek i kołysanek

Od czytelników

Rodzinny wieczór bajek i kołysanek

10.02.2017
autor: Ewelina Paziewska
W niedzielę 29 stycznia po raz pierwszy w Przedszkolu „Rozwój i Samodzielność” w Nowej Wsi odbył się „Rodzinny wieczór bajek i kołysanek” adresowany do lokalnej społeczności. 
Jak zapowiadali organizatorzy, gwiazdą wieczoru była Babcia Gąska, która opowiedziała bajkę o Czerwonym Kapturku. Nieoczekiwany gość - pajac z pracowni teatralnej, wymiarów dorosłego człowieka - wywarł na dzieciach równie duże wrażenie. Przyjechał z powieściopisarką Darią Galant i został do samego końca, aby dzieci mogły sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Pani Daria z kolei przeczytała „Bajkę o rybaku i złotej rybce”. Wyjaśniła też, na czym polega tworzenie własnych bajek. Nie zabrakło kołysanek „na żywo” oraz w wersji karaoke. Uczestnicy tego wieczoru mogli także dowiedzieć się więcej na temat bajkoterapii – metody terapii wykorzystywanej w przedszkolu ROiSA.
Wieczór upłynął w klimatycznej, sennej i bajkowej atmosferze, ale do czasu... Na zakończenie bowiem, na prośbę dzieci wszyscy zatańczyliśmy do żywiołowej piosenki o krasnoludku. „Wieczór bajek i kołysanek” z pewnością wpisze się na stałe w kalendarium przedszkolnych imprez.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan