Pierwszy w konkursie organizowanym przez Politechnikę Warszawską

Od czytelników

Pierwszy w konkursie organizowanym przez Politechnikę Warszawską

10.03.2017
autor: Gimnazjum nr 2
W Pierwszym MiNI Konkursie Matematycznym, organizowanym przez Politechnikę Warszawską, I miejsce zajął gimnazjalista Marcel Zawadzki, uczeń wyszkowskiego Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a miał na celu zachęcenie do udziału w Powszechnym Internetowym Konkursie – Matematyka dla uczniów szkół średnich. 
Pierwszy MiNI (bo organizowany przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, czyli MiNI) Konkurs Matematyczny odbył się 4 marca na Politechnice Warszawskiej. Zgłoszenie na konkurs odbywało się poprzez założenie konta na stronie internetowej MiNI Akademii Matematyki (http://akademia.mini.pw.edu.pl) i zapisanie się tam. Wystartowało 14 osób.
Konkurs trwał 60 minut. Do rozwiązania było 8 zadań testowych. O wyniku końcowym decydowała nie tylko liczba poprawnie rozwiązanych zadań, ale również czas. 
Trzech uczestników z najlepszymi wynikami otrzymało nagrody rzeczowe oraz automatyczną promocję do II etapu Powszechnego Internetowego Konkursu – Matematyka dla uczniów szkół średnich.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną