Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

Od czytelników

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 7 (foto)

06.12.2016
autor: Przedszkole nr 7
Pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka odbyła się 29 listopada w Przedszkolu nr 7 w Wyszkowie. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców. 
Tego właśnie dnia w obecności rodziców, dyrektora, nauczycieli i personelu dwadzieścia troje 3-latków z grupy „ Sówki” prowadzonej przez panie: Ilonę Jadacką i Martę Jeziorską przystąpiło do „ Pasowania na Przedszkolaka”. Uroczystość ta stanowiła zakończenie procesu adaptacyjnego i informowała, że nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć maluchy do grona przedszkolaków.
Od pierwszych dni września dzieci poczyniły wiele starań, aby tego dnia przedstawić tak piękny program artystyczny. Sówki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Dzieci obiecały, że nie będą marudzić i płakać lecz będą radośnie biegać i skakać. Wspólnie będą bawić się zabawkami, będą uprzejmi dla każdego, a na spacerach nie będą oddalać się od pani. 
Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po części artystycznej pani dyrektor Urszula Rojek za pomocą swojego czarodziejskiego ołówka zaczarowała maluchy w prawdziwych przedszkolaków. Dzieci na pamiątkę tego święta dostały dyplomy z motywem sowy, książkę oraz małe upominki.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Ważna informacja dla osób, które miały problem z udokumentowaniem swoich zarobków w ZUS. Emeryci, renciści oraz osoby z ustalonym kapitałem początkowym, którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie wliczył tych wynagrodzeń za część okresów pracy do ustalenia podstawy wymiaru świadczenia, powinni zwrócić się do ZUS. Ponowne przeliczenie emerytury, renty lub kapitału początkowego może podwyższyć wysokość świadczenia.
zobacz więcej
Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

Tydzień Przedsiębiorczości w Koperniku

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Koprenik” aktywnie uczestniczyło w programie Otwarta firma - Biznes przy tablicy. Wolontariusze z różnych firm, nauczyciele przedmiotów zawodowych, ekonomicznych i doradcy zawodowi prowadzili zajęcia promujące przedsiębiorczość wśród młodych ludzi.
zobacz więcej
Każde dziecko ma talent! (foto)

Każde dziecko ma talent! (foto)

Jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci, uczyli się ojcowie z Wyszkowa i okolic uczestniczący w warsztatach „Odkrywca Talentów”, które odbyły się w piątek i sobotę 12-13maja w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie. Pierwszego dnia w spotkaniu udział wzięły również matki.
zobacz więcej
„Podziel się sobą” (foto)

„Podziel się sobą” (foto)

Uczniom Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Długosiodle rok szkolny 2016/2017 upłynął pod hasłem działań wolontarystycznych. Thomas Jefferson powiedział: „Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.” W tym roku szkolnym swoim współczuciem, życzliwością, cierpliwością i poświęceniem czasu wykazała się młodzież z naszej szkoły poprzez działania na rzecz ogólnopolskich akcji.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche