Ostatnie tygodnie wyścigu o Podwórka Talentów Nivea

Od czytelników

Ostatnie tygodnie wyścigu o Podwórka Talentów Nivea

19.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ogólnopolskie głosowanie w konkursie Podwórko Talentów Nivea wchodzi w decydującą fazę! Do 31 lipca na stronie www.podworko.nivea.pl oraz przez aplikację mobilną można codziennie oddawać głosy na prezentacje utalentowanych dzieci, aby pomóc im wygrać jeden z 20 wyjątkowych placów zabaw. Zespół Szkół w Rybnie bardzo potrzebuje wsparcia, ponieważ niezmiennie zajmuje dopiero 136 pozycję.
Do głosowania zachęca Mateusz Kusznierewicz, który już po raz drugi wspiera projekt: – Tegoroczna edycja Podwórka Talentów Nivea pokazała, jak wiele utalentowanych dzieci rośnie w nowym pokoleniu. To wielka radość, móc brać udział w tej akcji, wspierać superzdolne dzieciaki i umożliwić im zdobycie fajnego miejsca do zabawy, nauki i rozwoju w ich miejscowości. Szczególnie, że jest to tak proste - wystarczy jeden głos dziennie, oddany poprzez stronę lub aplikację na smartfonie, czy zachęcenie znajomych, aby także zagłosowali. Ty także możesz być ambasadorem akcji!
A jest o co walczyć! W 20 zwycięskich lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów, powstaną niezwykłe place zabaw, które dzięki specjalnie zaprojektowanym sprzętom, będą rozwijały dziecięce talenty w trzech obszarach – artystycznym, naukowym i sportowym.
Aby zagłosować na Zespół Szkół w Rybnie, kliknij ten link: https://podworko.nivea.pl/?province_id=7&district_id=171&city=rybno. Głosować można raz dziennie.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom