Nieuczciwi sprzedawcy

Od czytelników

Nieuczciwi sprzedawcy

14.08.2018
autor: Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót
PGE Obrót przestrzega przed nieuczciwymi sprzedawcami prądu i gazu. Jak nie dać się oszukać.
W ostatnich dniach pracownicy PGE Obrót odbierają sygnały od klientów, którzy podpisali niekorzystne dla nich umowy, zmieniając tym samym bez swojej wiedzy sprzedawcę energii. 
Kilka zasad, o których warto pamiętać, żeby nie dać się oszukać nieuczciwym sprzedawcom:
Należy sprawdzić tożsamość handlowca, który nas odwiedza i to, jaką firmę reprezentuje.
Dokładnie zapoznać się z dokumentami, które nam proponuje: skontrolować wysokość opłaty handlowej, kary za nieterminowe wpłaty oraz wszelkie dodatkowe koszty, a także sprawdzić, jakie są warunki rozwiązania umowy.
Zachować jeden egzemplarz umowy, jeśli już ją podpisaliśmy.
W przypadku podpisania umowy poza siedzibą firmy (czyli np. w domu) mamy prawo do jej rozwiązana w ciągu 14 dni, bez żadnych negatywnych skutków.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wielka historia Małej Ojczyzny (foto)

Wielka historia Małej Ojczyzny (foto)

Stowarzyszenie „Wspólna przyszłość” aktywnie działa w Leszczydole-Nowinach już od kilku lat. Ma w swoim dorobku wiele ciekawych przedsięwzięć. Ważne miejsce w działalności zajmuje historia, szczególnie Małej Ojczyzny. Jednak po raz pierwszy stowarzyszenie przystąpiło do projektu kilkuetapowego i wielowątkowego. Wspólnym mianownikiem jest spisanie historii wioski - dla obecnych i następnych pokoleń mieszkańców oraz tych, których los przygna w tę piękną, otoczoną sosnowym borem okolicę. Tytuł projektu: „Wielka historia Małej Ojczyzny”.
zobacz więcej
List nauczycieli do radnych gminy Wyszków

List nauczycieli do radnych gminy Wyszków

Szanowni Państwo Radni Miejscy
 
Wiemy już, jaką decyzję w sprawie wdrażania reformy oświaty w Wyszkowie podjął Pan Burmistrz. Ale wiemy też, że nie jest to decyzja wiążąca, bo nie leży ona w kompetencji Burmistrza, lecz Rady Miejskiej. Wiemy też, że pogląd Pana Burmistrza nie jest ostateczny, bo sam to podkreślał.
zobacz więcej
Seniorzy dzieciom

Seniorzy dzieciom

Dzieci z Przedszkola nr 1 brały udział w uroczystych obchodach Dnia Seniora. Seniorzy z zespołu śpiewaczego „Nadbużanie” przygotowali krótki występ piosenek z repertuaru dziecięcego, zapraszając tym samym dzieci do wspólnego śpiewania.
zobacz więcej
Najmodniejsze zegary na ścianę

Najmodniejsze zegary na ścianę

Zegary na ścianę pełnią nie tylko funkcję praktyczną, czyli wskazują czas, ale również zdobią wnętrze. Ten mały dodatek wbrew pozorom może wiele zmienić w pomieszczeniu. Jakie są najmodniejsze zegary na ścianę? Sprawdź!
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku