Napisali konkurs na szóstkę z plusem (foto)

Od czytelników

Napisali konkurs na szóstkę z plusem (foto)

06.06.2018
autor: Organizatorzy
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach 4 czerwca odbył się IX Gminny Konkurs Matematyczny „Liczę na szóstkę z plusem”. Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych z terenu Gminy Wyszków. Organizatorkami były panie Adriana Rozenek i Anna Suchta. 
W konkursie wzięło udział 15 uczniów ze Szkół Podstawowych w Łosinnie, Olszance, Rybnie, Lucynowie, Leszczydole Starym, Szkoły Podstawowej nr 1, nr 2, nr 5 w Wyszkowie oraz z Leszczydołu-Nowin. Uczestnicy mieli za zadanie w ciągu 90 minut rozwiązać 29 zadań zamkniętych.
Komisja konkursowa wyłoniona spośród nauczycieli matematyki przyznała I miejsce Annie Zapert ze Szkoły Podstawowej nr 1, II miejsce - Bartoszowi Piórkowskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 2, a III - Gabrieli Niegowskiej ze Szkoły Podstawowej w Lucynowie. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Wyszkowa, wszyscy uczestnicy dyplomy i drobne upominki. Nagrody wręczali naczelnik wydziału edukacji i spraw społecznych Sławomir Cieślak i dyrektor szkoły w Leszczydole-Nowinach Krzysztof Ochmański. Pan Sławomir Cieślak nawiązał do znanego wyszkowianina, wybitnego matematyka i kryptologa Jerzego Różyckiego i życzył uczniom równie wielkich osiągnięć matematycznych. Pan dyrektor pogratulował uczestnikom i podziękował im za udział w konkursie.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

Słoneczny piknik w ZDZ (foto)

W niedzielę 12 czerwca w przedszkolu Nasze Bambino i I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jak co roku  przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami zostali zaproszeni na Piknik Rodzinny.
zobacz więcej
Ojcu Świętemu śpiewajmy...

Ojcu Świętemu śpiewajmy...

26 listopada w kościoła p.w. Chrystusa Sługi w Leszczydole-Nowinach zostały uroczyście umieszczone relikwie Jana Pawła II. Inicjatorem sprowadzenia relikwii była młodzież z koła wolontariatu działającego w szkole, którego opiekunem jest Iwona Ochmańska, a sprowadził je proboszcz parafii ks. Jan Soliwoda. Uczniowie to niezwykłe wydarzenie uświetnili częścią artystyczną. Uroczystość transmitowało i udostępniło słuchaczom w całej diecezji Radio „Nadzieja”. Mszę Świętą odprawił i kazanie wygłosił ks. biskup Stanisław Stefanek. Na mszy był obecny dyr. szkoły Krzysztof Ochmański, nauczyciele, uczniowie z pocztem sztandarowym na czele i licznie zgromadzeni parafianie. 
zobacz więcej
Streetworking w wakacje (foto)

Streetworking w wakacje (foto)

Jak już wielokrotnie, wakacje naszej grupy pedagogicznej „Grajcyli skład” zaczęły się od spływu kajakowego; tym razem nieznaną nam jeszcze rzeką Omulew pod Ostrołęką. 
zobacz więcej
Integracja w ZSS w Brańszczyku (foto)

Integracja w ZSS w Brańszczyku (foto)

Jak dobrze jest razem być, wspólnie poznawać świat, uczyć się, bawić, śpiewać i doświadczać - pokazują uczniowie najstarszych klas Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku, którzy w pogodne jesienne dni uczestniczyli w lekcjach w plenerze. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku