Na Kongresie Regionów (foto)

Od czytelników

Na Kongresie Regionów (foto)

26.06.2019
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Burmistrz Wyszkowa był prelegentem podczas X jubileuszowej edycji Kongresu Regionów.
 
Kongres odbył się w dniach 11-12 czerwca we Wrocławiu. To najważniejsze spotkanie liderów samorządowych. Podczas wydarzenia dyskutowano m.in. o innowacyjnych rozwiązaniach w miastach i regionach, a także wymieniano się lokalnymi doświadczeniami.
Tegoroczny program Kongresu Regionów obejmował pięć bloków tematycznych: przestrzeń, mobilność, środowisko, finanse i strategie 2030. W programie znalazła się także sesja specjalna Otwartość na zmiany społeczne oraz scenę AI (Artificial Intelligence) w biznesie i samorządzie.
Burmistrz Grzegorz Nowosielski prezentował temat „Zasady tworzenia gminnego zasobu nieruchomości jako narzędzie rozwoju Gminy”, na scenie głównej podczas segmentu tematycznego finanse.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mikołaj w szpitalu (foto)

Mikołaj w szpitalu (foto)

Przed świętami Bożego Narodzenia Mikołaj nigdy nie omija wyszkowskiego szpitala, gdzie czekają na niego chore dzieci, oczywiście wszystkie bardzo grzeczne.
zobacz więcej
Bułgarskie wakacje orkiestry OSP

Bułgarskie wakacje orkiestry OSP

Od 26 lipca do 6 sierpnia Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie przebywała na warsztatach muzycznych w Bułgarii. Ostatni raz orkiestra koncertowała na Bałkanach cztery lata temu, biorąc udział w festiwalu Balkan Folk Fest. Tym razem wyszkowska młodzież wypoczywała w malowniczej miejscowości St. Konstantin i Elena, w pobliżu Warny.
zobacz więcej
Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

Staż słuchaczy i nauczycieli CKU w Hiszpanii

W ramach PO WER słuchacze oraz nauczyciele kształcenia zawodowego z Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie uczestniczyli w stażu zagranicznym zrealizowanym dzięki funduszom europejskim. Projekt pt. „Zagraniczny staż słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie kluczem do sukcesu szkolnictwa zawodowego” otrzymał dofinansowanie za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Grupa 17 słuchaczy kursów kwalifikacyjnych A.36, A.65, szkoły policealnej technik rachunkowości realizowała trzytygodniowy staż, natomiast 12 nauczycieli kształcenia zawodowego uczestniczyło w tzw. job shadowing w Granadzie.
zobacz więcej
List poparcia dla Iwony Obrostek

List poparcia dla Iwony Obrostek

Oficjalne stanowisko nauczycieli Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 4.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom