Advertisement 
List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

Od czytelników

List poparcia dla Pani mgr Iwony Obrostek

31.05.2017
autor:
W związku ze zbliżającymi się wyborami na Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 my, Rodzice obecnych i przyszłych uczniów tych szkół chcemy wyrazić swoje poparcie w wyborach kandydatce pani mgr Iwonie Obrostek.
Pani Iwona Obrostek udowodniła nam swoją dotychczasową 27-letnią pracą w tej szkole jako nauczyciel, a przez prawie 20 lat jako w-ce Dyrektor tej szkoły, że jest to osoba godna zaufania, ciesząca się nieposzlakowaną opinią i zaufaniem naszym, nauczycieli, a przede wszystkim naszych dzieci, które uczęszczają do tej szkoły. Uważamy, że Pani Iwona Obrostek jest najlepszym kandydatem na stanowisko Dyrektora w nadchodzących wyborach. My, rodzice uczniów oraz uczniowie Gimnazjum Nr 2 bardzo wysoko oceniamy jej pracę jako zastępcy dyrektora i nauczyciela. Powierzenie mgr Iwonie Obrostek funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 i wygaszanego Gimnazjum Nr 2 daje gwarancję na bardzo dobrą pracę szkoły i jej dalszy rozwój w kolejnych latach. Dla nas, rodziców Pani Iwona jest autorytetem i osobą, którą obdarzamy wielkim zaufaniem i szacunkiem . To osoba o wysokiej kulturze osobistej, taktowna i niekonfliktowa.  Jak nikt inny zna naszą szkołę, jej sukcesy i bolączki. Współtworzyła Gimnazjum Nr 2, chcemy, żeby poprowadziła reaktywację Szkoły Podstawowej Nr 4 i razem z nami otworzyła nową kartę historii tej szkoły.
 
List skierowany do Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, do wiadomości Rady Miejskiej w Wyszkowie, Dyrektora Delegatury Kuratorium w Ostrołęce Michała Gieresa i Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej.
 
W podpisie 137 osób
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
XI Gala Klubu Impuls w Centrum Pieniądza (foto)

XI Gala Klubu Impuls w Centrum Pieniądza (foto)

W Narodowym Banku Polskim w Warszawie po raz jedenasty najbardziej aktywni nauczyciele i uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali uhonorowani przez NBP za realizację projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości w roku szkolnym 2015/2016. Drugie miejsce w województwie mazowieckim zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie, a trzecie Zespół Szkół w Długosiodle.
zobacz więcej
ZUS zaprasza na wystawę (foto)

ZUS zaprasza na wystawę (foto)

Jak gazety opisały ponad 80 lat temu powstanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Czy nazywano go kiedyś słowem Landesversicherungsanstalt? Jak wyglądały pierwsze maszyny liczące i komputery? ZUS zaprasza do obejrzenia wystawy „Rzeczpospolita Ubezpieczonych” – w wyszkowskim inspektoracie w dniach 7-11 sierpnia.
zobacz więcej
Konkurs gminny „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima” (foto)

Konkurs gminny „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima” (foto)

W środę 31 maja w Przedszkolu nr 9 „Bajka” w Wyszkowie odbył się gminny konkurs „Rozśpiewane wiersze Brzechwy i Tuwima”. Jan Brzechwa i Julian Tuwim to czarodzieje słowa i dziecięcej radości. Ich popularność wśród kilku już pokoleń jest niezwykła. Podczas naszego konkursu znane wszystkim wiersze usłyszeliśmy w nowej wersji, wersji muzycznej. Uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i artystyczne, a występy oceniało niezależne jury.
zobacz więcej
Świąteczna „dwójka” (foto)

Świąteczna „dwójka” (foto)

Tuż przed świętami w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Uczniowie bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w konkursach na świąteczne szopki i stroiki.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku