I miejsce dla zespołu Stanisława Kadłubowskiego (foto)

Od czytelników

I miejsce dla zespołu Stanisława Kadłubowskiego (foto)

21.01.2018
autor: Marzena Zwolińska
Zespół wokalno- instrumentalny Społecznego Ogniska Muzycznego Stanisława Kadłubowskiego reprezentował Wyszków na XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Pruszkowie. W swojej kategorii zdobył I miejsce.
Zespół wziął udział w przesłuchaniach konkursowych, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury ,,Kamyk” w Pruszkowie. W konkursie wystąpiło 415 osób w 65 prezentacjach. Jury w składzie: Edyta Ciechomska, Danuta Kłudczyńska, Iwona Tober oraz Ryszard Morka przyznało zespołowi I miejsce w kategorii zespoły 14 - 18 lat za wykonanie kolędy ,,Gdy śliczna Panna”. Młodzież pod kierunkiem swojego nauczyciela wzięła udział w uroczystej gali finałowej, która odbyła się 13 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie.
Pragniemy przypomnieć, że zespół powtórzył sukces sprzed roku. Tworzą go uczniowie i absolwenci tegoż ogniska, którzy przy tej okazji serdecznie dziękują p. Stanisławowi Kadłubowskiemu za propagowanie gry na instrumentach: ,,Jest to dla nas twórczy i rozwijający sposób spędzania czasu, sprzyjający budowaniu więzi międzypokoleniowych. Dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie próby, które odbywają się zawsze w przyjaznej atmosferze. Kiedy po koncercie odbierał Pan gratulacje od jurorów, byliśmy dumni, że możemy być Pana uczniami”.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku