I miejsce dla zespołu Stanisława Kadłubowskiego (foto)

Od czytelników

I miejsce dla zespołu Stanisława Kadłubowskiego (foto)

21.01.2018
autor: Marzena Zwolińska
Zespół wokalno- instrumentalny Społecznego Ogniska Muzycznego Stanisława Kadłubowskiego reprezentował Wyszków na XIX Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Pruszkowie. W swojej kategorii zdobył I miejsce.
Zespół wziął udział w przesłuchaniach konkursowych, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury ,,Kamyk” w Pruszkowie. W konkursie wystąpiło 415 osób w 65 prezentacjach. Jury w składzie: Edyta Ciechomska, Danuta Kłudczyńska, Iwona Tober oraz Ryszard Morka przyznało zespołowi I miejsce w kategorii zespoły 14 - 18 lat za wykonanie kolędy ,,Gdy śliczna Panna”. Młodzież pod kierunkiem swojego nauczyciela wzięła udział w uroczystej gali finałowej, która odbyła się 13 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie.
Pragniemy przypomnieć, że zespół powtórzył sukces sprzed roku. Tworzą go uczniowie i absolwenci tegoż ogniska, którzy przy tej okazji serdecznie dziękują p. Stanisławowi Kadłubowskiemu za propagowanie gry na instrumentach: ,,Jest to dla nas twórczy i rozwijający sposób spędzania czasu, sprzyjający budowaniu więzi międzypokoleniowych. Dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie próby, które odbywają się zawsze w przyjaznej atmosferze. Kiedy po koncercie odbierał Pan gratulacje od jurorów, byliśmy dumni, że możemy być Pana uczniami”.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kontrola tam, gdzie ryzyko nieprawidłowości

Kontrola tam, gdzie ryzyko nieprawidłowości

Kontrole Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prowadzone u płatników składek będą bardziej nacelowane na nieprawidłowości. ZUS poprzedzi je szczegółową analizą ryzyka.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Zastawiony chodnik

INTERWENCJA: Zastawiony chodnik

Chodnik przy ulicy Dworcowej często niemal w połowie jest zastawiony samochodami. Pojazdy, zamiast wjechać na podwórko lub zaparkować na ulicy (jest oznakowanie poziome, które wzdłuż ulicy wyznacza miejsca parkingowe), blokują połowę, a czasem i więcej chodnika. Najgorzej, gdy na tym zablokowanym odcinku przyjdzie wyminąć się dwóm rowerom albo pieszemu i rowerzyście.
zobacz więcej
„Podziel się sobą” (foto)

„Podziel się sobą” (foto)

Uczniom Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Długosiodle rok szkolny 2016/2017 upłynął pod hasłem działań wolontarystycznych. Thomas Jefferson powiedział: „Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.” W tym roku szkolnym swoim współczuciem, życzliwością, cierpliwością i poświęceniem czasu wykazała się młodzież z naszej szkoły poprzez działania na rzecz ogólnopolskich akcji.
zobacz więcej
Uczniowie u przedszkolaków (foto)

Uczniowie u przedszkolaków (foto)

W Przedszkolu nr 9 gościliśmy uczniów z klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz uczniów z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, wraz z nauczycielkami. Celem spotkania była integracja przedszkolaków z uczniami, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło