Dzień Pluszowego Misia (foto)

Od czytelników

Dzień Pluszowego Misia (foto)

26.11.2017
autor: Przedszkole nr 9
Teatrzyk w Bibliotece Miejskiej 
23 listopada dzieci z grup Kotki, Biedronki oraz Żabki Przedszkola nr 9, korzystając z zaproszenia Biblioteki Miejskiej, obejrzały teatrzyk „Gdzie jest Mały Miś? Czy to sen” w wykonaniu aktorów z Teatru Edu Artis w Krakowie. Dzieci przeniosły się do krainy snów Małego Misia, dowiedziały się o czym on marzy. Z okazji 115. urodzin Pluszowego Misia dzieci odśpiewały „Sto lat” i wraz z Pajacykiem wręczyły Misiowi urodzinowy tort. 
Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 9
Natomiast 24 listopada wszystkie przedszkolaki świętowały urodziny Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło w tym dniu do przedszkola swojego ulubionego misia. W każdej grupie rozbrzmiewała radosna muzyka, były wspólne zabawy z misiami, dzieci malowały, lepiły plastelinowe misie. Na buzi każdego dziecka gościł uśmiech, a zabawom nie było końca. 
 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Co nowego w ZSS w Brańszczyku? (foto)

Co nowego w ZSS w Brańszczyku? (foto)

Obchody Dnia Papieskiego, Wycieczka do Janowa Podlaskiego, Dzień Edukacji Narodowej – uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku nie mogą narzekać na nudę.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

LIST DO REDAKCJI: Nie tylko na co dzień ale i od święta

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym kolejny raz, tradycyjnie odbyła się przepiękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo licznie, jak zwykle, przybyli seniorzy, by podziwiać występy swoich wnucząt.
zobacz więcej
Matematyczni mistrzowie w Leszczydole-Nowinach (foto)

Matematyczni mistrzowie w Leszczydole-Nowinach (foto)

W VIII Gminnym Konkursie Matematycznym „Liczę na szóstkę z plusem”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Leszczydole Nowinach, wzięło udział 6 szkół z gminy Wyszków. 11 najlepszych matematyków z klas IV walczyło o miano Mistrza Matematyki. Organizatorkami konkursu były Anna Suchta i Adriana Rozenek. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski. 
zobacz więcej
Masowe czytanie w CEZiU „Kopernik”

Masowe czytanie w CEZiU „Kopernik”

1 czerwca uczniowie i nauczyciele CEZiU „Kopernik” przyłączyli się do bicia rekordu czytania w ramach ogólnopolskiej akcji masowego czytania pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja miała na celu popularyzację czytelnictwa i udział w ustanawianiu rekordu czytania w jednym miejscu. Uczniowie w całym kraju  wspólnie czytali, każdy to, na co miał ochotę. W CEZiU „Kopernik” w biciu rekordu czytania wzięło 250 osób.
zobacz więcej
Levert
Levert
censor jpk
manhattan
fotobudka star