Dzień Pluszowego Misia (foto)

Od czytelników

Dzień Pluszowego Misia (foto)

26.11.2017
autor: Przedszkole nr 9
Teatrzyk w Bibliotece Miejskiej 
23 listopada dzieci z grup Kotki, Biedronki oraz Żabki Przedszkola nr 9, korzystając z zaproszenia Biblioteki Miejskiej, obejrzały teatrzyk „Gdzie jest Mały Miś? Czy to sen” w wykonaniu aktorów z Teatru Edu Artis w Krakowie. Dzieci przeniosły się do krainy snów Małego Misia, dowiedziały się o czym on marzy. Z okazji 115. urodzin Pluszowego Misia dzieci odśpiewały „Sto lat” i wraz z Pajacykiem wręczyły Misiowi urodzinowy tort. 
Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 9
Natomiast 24 listopada wszystkie przedszkolaki świętowały urodziny Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło w tym dniu do przedszkola swojego ulubionego misia. W każdej grupie rozbrzmiewała radosna muzyka, były wspólne zabawy z misiami, dzieci malowały, lepiły plastelinowe misie. Na buzi każdego dziecka gościł uśmiech, a zabawom nie było końca. 
 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pielgrzymka na Jasną Górę i Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej

Pielgrzymka na Jasną Górę i Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej

54 osoby związane z wyszkowskim Kołem PSOUU (rodzice – członkowie Koła z dziećmi, uczestnicy WTZ i PŚDS, uczniowie SOS-W, zaprzyjaźnione osoby) w dniach 23 - 24 października br. wzięły udział w dwudniowej pielgrzymce na Jasną Górę – najważniejszego centrum kultu Maryjnego w Polsce. Szczególny okres pielgrzymki – w Roku Miłosierdzia – w czasie modlitwy, odnowy duchowej i uczynków miłosierdzia wobec tych, którzy ich najbardziej potrzebują, tworzyły dodatkowo  atmosferę zadumy, oderwania się od bieżących trudności i zmagań. Był również okazją do pogłębienia integracji grupy. 
zobacz więcej
Krajowa Administracja Skarbowa. To trzeba wiedzieć

Krajowa Administracja Skarbowa. To trzeba wiedzieć

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej. Dzięki reformie potencjał służb podatkowych ma być lepiej wykorzystany. KAS ruszy 1 marca, a jej szefem będzie wiceminister finansów Marian Banaś.
zobacz więcej
Sukcesy sportowe klas mundurowych (foto)

Sukcesy sportowe klas mundurowych (foto)

Uczniowie klas Liceum Bezpieczeństwa Publicznego z CEZiU „Kopernik” w kwietniu wzięli udział w zawodach o Srebrne Muszkiety i „Sprawni jak żołnierze”, zorganizowanych przez Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle.
zobacz więcej
Wynagrodzenie wójta raz na kadencję?

Wynagrodzenie wójta raz na kadencję?

Wynagrodzenie wójta powinno być ustalane raz na całą kadencję, a jej obniżenie powinno mieć charakter wyjątkowy - uważa Rzecznik Praw Obywatelskich, który wystąpił do resortu pracy o zmianę przepisów w tym zakresie.
zobacz więcej
ITAMED

Najczęściej komentowane

Mrówka grudzień2 2017
Mrówka grudzień2 2017
fotobudka star