Dzieci z Przedszkola nr 9 w Drogoszewie (foto)

Od czytelników

Dzieci z Przedszkola nr 9 w Drogoszewie (foto)

03.05.2017
autor: Przedszkole nr 9
Mimo pochmurnej pogody udaliśmy się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Virga” w Drogoszewie.
Na miejscu czekali na nas pan Marcin i jego mama. Pan Marcin zaprosił dzieci do obejrzenia prezentacji „Jak to dobrze, że pan dba o wodę, panie bobrze”, dzieci dowiedziały się, jakie tereny zamieszkują bobry, dlaczego ścinają drzewa. Mieliśmy również możliwość obserwować nutrię, która prezentowała swoje umiejętności nurkowania. Następnie każdy wykonał portret bobra, który mógł zabrać do domu. Podczas pobytu nie zabrakło ciepłego posiłku, czasu na konkurencje sportowe oraz zabawy na powietrzu. 
Serdecznie dziękujemy za mile i ciekawie spędzony czas.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nieznajomość prawa szkodzi

Nieznajomość prawa szkodzi

… boleśnie (dla portfela) przekonała się jedna z naszych czytelniczek po sprzedaży mieszkania. Od jego nabycia minęło dokładnie 5 lat i 16 dni, więc transakcja powinna być zwolniona z podatku. To jednak tylko część przepisu. Druga mówi: 5 lat, ale od końca roku podatkowego. – Okazało się, że urząd inaczej liczy lata. Jak żyję o czymś takim nie słyszałam. Dlaczego to nie jest upublicznione? – dziwi się pani Barbara. Dziwi się i ostrzega…
zobacz więcej
Sukces zawodników wyszkowskiego ośrodka

Sukces zawodników wyszkowskiego ośrodka

14 czerwca uczniowie naszej szkoły: Mateusz Mierzejewski, Anna Janusz, Mateusz Masalski, Julia Filipiak, Joanna Kisiel, Małgorzata Lewandowska wzięli udział w XVII Międzypowiatowym Mitingu Lekkoatletycznym Osób Niepełnosprawnych w Pułtusku, zorganizowanym przez Zarząd Powiatu Pułtuskiego i SOS-W w Pułtusku.
zobacz więcej
Nowe zasady segregacji śmieci od 1 lipca – co się zmienia?

Nowe zasady segregacji śmieci od 1 lipca – co się zmienia?

Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące sposobu segregacji odpadów. W tym dniu wszedł w życie Wspólny System Segregacji Odpadów (WSSO), według którego wszelkie odpady dzieli się na 4 główne kategorie. Na tych zasadach odbywać ma się również selektywna ich zbiórka, dzięki czemu więcej odpadów będzie poddawane recyklingowi. Co ta zmiana oznacza dla przeciętnego Kowalskiego?
zobacz więcej
Podsumowanie staży w Portugalii i Hiszpanii (foto)

Podsumowanie staży w Portugalii i Hiszpanii (foto)

W CEZiU „Kopernik” odbyło się spotkanie podsumowujące staże zagraniczne uczniów w ramach projektu Erasmus+ "Kompetentny uczeń kluczem do sukcesu zawodowego na europejskim rynku pracy”.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku