Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

Od czytelników

Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

01.06.2019
autor: Rada Rodziców SP2, fot. Sylwia Bardyszewska
W piątek 31 maja mieliśmy przyjemność organizować piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie. Chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowo radosny i różnił się od każdego innego, spędzonego przez dzieci w szkole.
 
Zorganizowaliśmy moc gier i zabaw, np. przeciąganie liny, chodzenie na szczudłach, rzuty do celu, które ucieszyły nie tylko najmłodszych. Dwie ogromne zjeżdżalnie były wyzwaniem dla niejednego pierwszaka, choć w kolejce ustawiały się nawet siódme klasy. W namiocie EDUKIDO dzieci tworzyły budowle z klocków lego. Nadleśnictwo Wyszków przepytywało dzieciaki z przyrody, nagradzając każdego uczestnika „Koła fortuny”. Jednak najdłuższa kolejka była po watę cukrową i popcorn. Wszystkie klasy miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.
W porze drugiego śniadania dzieciaki z ogromnym apetytem zjadły pizzę i lody. Dla wszystkich były też batony i woda na ochłodę. 
Kilka drużyn dzielnie walczyło w turnieju piłkarskim. Zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy zostali nagrodzeni. Podobna rywalizacja była również w kąciku szachowym.
Dla dzieci był to wspaniały czas, pełen radosnych emocji. Świetnie się bawiły.
Do organizacji naszego pikniku przyczyniło się wiele osób, którym chcieliśmy serdecznie podziękować! Bardzo dziękujemy za obecność na uroczystości Dnia Dziecka wszystkim uczniom naszej szkoły, dziękujemy wychowawcom i opiekunom klas za opiekę nad młodzieżą i współpracę z nami. Dziękujemy rodzicom za wszystkie składki wpłacone na Radę Rodziców. To dzięki Wam ten dzień mógł być wyjątkowy! 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, dzięki którym mogliśmy uświetnić ten dzień:
Państwa Anety i Grzegorza Flurów
Państwa Małgorzaty i Dominika Krakowieckich
Państwa Agnieszki i Andrzeja Pieńkoszów
Państwa Joanny i Andrzeja Postków
Państwa Ewy i Roberta Rosińskich
Państwa Doroty i Cezarego Stworzyjanków
Państwa Anety i Pawła Zawadzkich
Zarządu Banku PBS Wyszków
Urzędu Miasta i Gminy Wyszków
Starostwa Powiatowego w Wyszkowie
Pani Kierownik Jeronimo Martins Polska s.a.
Pana Nadleśniczego Waldemara Wańczyka z Nadleśnictwa Wyszków
Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie
Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie
Hurtowni Papierniczej Pani Alicji Sikorskiej
Szkoły Językowej THE LIGTHOUSE Pani Joanny Podgórskiej
Zarządu SPOŁEM PSS w Wyszkowie
oraz sponsora anonimowego.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do trenerów: Łukasza Damętko, Alana Wróbla i Jana Wielgolewskiego za organizację turnieju piłkarskiego. Panu Janowi Wielgolewskiemu dziękujemy również za zorganizowanie kącika szachowego.
I jeszcze Wy, drogie uczennice klas siódmych i ósmych oraz Samorząd Uczniowski – dzięki Wam nie jedna buzia była pięknie pokolorowana! Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy kąciku plastycznym oraz balonach.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali Dzień Dziecka!
Rada Rodziców SP2: Katarzyna Uzdowska, Justyna Rogulska-Nowak, Beata Mizinska, Monika Wołyniec
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
I Ogólnoszkolna Triada Konkursów Przedmiotowych w ZSS w Brańszczyku (foto)

I Ogólnoszkolna Triada Konkursów Przedmiotowych w ZSS w Brańszczyku (foto)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w I Ogólnoszkolnej Triadzie Konkursów Przedmiotowych. Mogli sprawdzić wiedzę z matematyki, przyrody czy wziąć udział w konkursie pięknego czytania. Zadania konkursowe były dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników oraz sprawdzały wybrane zagadnienia z zakresu czytanych książek, wiedzy i umiejętności z języka polskiego, matematyki oraz przyrody.
zobacz więcej
Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

Brązowa Szkolnastrona Roku 2016

Z dumą informujemy, iż po raz kolejny strona internetowa naszego przedszkola http://9pwyszkow.szkolnastrona.pl/index.php została nagrodzona. W VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu otrzymaliśmy tytuł Brązowa Szkolnastrona Roku 2016. Nasza strona internetowa jest jedną z najlepiej zarządzanych szkolnych stron w Polsce. Konkurs Szkolnastrona Roku jest największym ogólnopolskim konkursem, którego celem jest promowanie stron internetowych placówek oświatowych. W VIII edycji konkursu udział wzięło ponad 2400 placówek oświatowych. Nasza strona internetowa jest w ścisłej czołówce, na trzecim miejscu.
zobacz więcej
Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Przelicz swoje świadczenie – to może się opłacić

Ważna informacja dla osób, które miały problem z udokumentowaniem swoich zarobków w ZUS. Emeryci, renciści oraz osoby z ustalonym kapitałem początkowym, którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie wliczył tych wynagrodzeń za część okresów pracy do ustalenia podstawy wymiaru świadczenia, powinni zwrócić się do ZUS. Ponowne przeliczenie emerytury, renty lub kapitału początkowego może podwyższyć wysokość świadczenia.
zobacz więcej
55-lecie Koła Polskiego Związku Niewidomych

55-lecie Koła Polskiego Związku Niewidomych

Słabowidzący i niewidomi 7 czerwca obchodzili jubileusz 55-lecia Koła Polskiego Związku Niewidomych w Wyszkowie. Mszę św. w Sanktuarium św. Idziego, która rozpoczynała uroczystości, celebrował kanonik ks. Zdzisław Golan. Druga część odbyła się w „Gościńcu pod Jesionem”.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku