Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

Od czytelników

Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

01.06.2019
autor: Rada Rodziców SP2, fot. Sylwia Bardyszewska
W piątek 31 maja mieliśmy przyjemność organizować piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie. Chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowo radosny i różnił się od każdego innego, spędzonego przez dzieci w szkole.
 
Zorganizowaliśmy moc gier i zabaw, np. przeciąganie liny, chodzenie na szczudłach, rzuty do celu, które ucieszyły nie tylko najmłodszych. Dwie ogromne zjeżdżalnie były wyzwaniem dla niejednego pierwszaka, choć w kolejce ustawiały się nawet siódme klasy. W namiocie EDUKIDO dzieci tworzyły budowle z klocków lego. Nadleśnictwo Wyszków przepytywało dzieciaki z przyrody, nagradzając każdego uczestnika „Koła fortuny”. Jednak najdłuższa kolejka była po watę cukrową i popcorn. Wszystkie klasy miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.
W porze drugiego śniadania dzieciaki z ogromnym apetytem zjadły pizzę i lody. Dla wszystkich były też batony i woda na ochłodę. 
Kilka drużyn dzielnie walczyło w turnieju piłkarskim. Zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy zostali nagrodzeni. Podobna rywalizacja była również w kąciku szachowym.
Dla dzieci był to wspaniały czas, pełen radosnych emocji. Świetnie się bawiły.
Do organizacji naszego pikniku przyczyniło się wiele osób, którym chcieliśmy serdecznie podziękować! Bardzo dziękujemy za obecność na uroczystości Dnia Dziecka wszystkim uczniom naszej szkoły, dziękujemy wychowawcom i opiekunom klas za opiekę nad młodzieżą i współpracę z nami. Dziękujemy rodzicom za wszystkie składki wpłacone na Radę Rodziców. To dzięki Wam ten dzień mógł być wyjątkowy! 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, dzięki którym mogliśmy uświetnić ten dzień:
Państwa Anety i Grzegorza Flurów
Państwa Małgorzaty i Dominika Krakowieckich
Państwa Agnieszki i Andrzeja Pieńkoszów
Państwa Joanny i Andrzeja Postków
Państwa Ewy i Roberta Rosińskich
Państwa Doroty i Cezarego Stworzyjanków
Państwa Anety i Pawła Zawadzkich
Zarządu Banku PBS Wyszków
Urzędu Miasta i Gminy Wyszków
Starostwa Powiatowego w Wyszkowie
Pani Kierownik Jeronimo Martins Polska s.a.
Pana Nadleśniczego Waldemara Wańczyka z Nadleśnictwa Wyszków
Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie
Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie
Hurtowni Papierniczej Pani Alicji Sikorskiej
Szkoły Językowej THE LIGTHOUSE Pani Joanny Podgórskiej
Zarządu SPOŁEM PSS w Wyszkowie
oraz sponsora anonimowego.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do trenerów: Łukasza Damętko, Alana Wróbla i Jana Wielgolewskiego za organizację turnieju piłkarskiego. Panu Janowi Wielgolewskiemu dziękujemy również za zorganizowanie kącika szachowego.
I jeszcze Wy, drogie uczennice klas siódmych i ósmych oraz Samorząd Uczniowski – dzięki Wam nie jedna buzia była pięknie pokolorowana! Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy kąciku plastycznym oraz balonach.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali Dzień Dziecka!
Rada Rodziców SP2: Katarzyna Uzdowska, Justyna Rogulska-Nowak, Beata Mizinska, Monika Wołyniec
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Upał może zabić. Nie zostawiajmy dzieci w samochodzie!

Upał może zabić. Nie zostawiajmy dzieci w samochodzie!

Policja apeluje, by NIGDY nie pozostawiać dzieci w samochodzie. Szczególnie teraz, kiedy mamy falę upałów, jest to wyjątkowo niebezpieczne. Nawet krótkie przebywanie malucha w rozgrzanym aucie może zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu. Według ekspertów, wewnątrz samochodu w upalny dzień temperatura może wynieść aż 90 stopni Celsjusza.
zobacz więcej
Kolejny etap projektu o Objawieniach Matki Bożej Fatimskiej za nami! (foto)

Kolejny etap projektu o Objawieniach Matki Bożej Fatimskiej za nami! (foto)

Rok 2017 jest czasem szczególnym. To właśnie na ten rok przypada 100. rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Uczniowie Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej „Julin” w Kaliskach, znajdującej się na terenie gminy Łochów, 13 maja rozpoczęli projekt edukacyjny związany z tym ważnym jubileuszem. Uczniowie julińskiej szkoły w swoim liście do Papieża Franciszka poprosili o błogosławieństwo na czas realizacji projektu i – uzyskawszy takowe wsparcie – z radością rozpoczęli realizację zadań. Swoim patronatem obchody jubileuszowe w KPSP „Julin” objęła Maria Koc, senator RP oraz Robert Gołaszewski, burmistrz gminy Łochów. 
zobacz więcej
Na wycieczce w górach (foto)

Na wycieczce w górach (foto)

„Potrzebny jest ten trud i wysiłek, w którym cały człowiek doznaje radości panowania nad sobą oraz pokonywania przeszkód i oporów”. Słowa Jana Pawła II towarzyszyły uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku podczas corocznej, kilkudniowej wycieczki. Tym razem, wzorem wielkiego Polaka, udaliśmy się w góry, by tu sprawdzać granice własnych możliwości i wytrzymałości.
zobacz więcej
Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

Kochane Sylabianki! Dziękujemy, że tak bardzo chcecie…

Zbliżający się Dzień Dziecka skłonił nas do ważnych refleksji… Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przepełnieni dumą i pełni radości. Dlaczego? Powodów jest wiele… 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku