Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

Od czytelników

Dwójka świętowała Dzień Dziecka (foto)

01.06.2019
autor: Rada Rodziców SP2, fot. Sylwia Bardyszewska
W piątek 31 maja mieliśmy przyjemność organizować piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie. Chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowo radosny i różnił się od każdego innego, spędzonego przez dzieci w szkole.
 
Zorganizowaliśmy moc gier i zabaw, np. przeciąganie liny, chodzenie na szczudłach, rzuty do celu, które ucieszyły nie tylko najmłodszych. Dwie ogromne zjeżdżalnie były wyzwaniem dla niejednego pierwszaka, choć w kolejce ustawiały się nawet siódme klasy. W namiocie EDUKIDO dzieci tworzyły budowle z klocków lego. Nadleśnictwo Wyszków przepytywało dzieciaki z przyrody, nagradzając każdego uczestnika „Koła fortuny”. Jednak najdłuższa kolejka była po watę cukrową i popcorn. Wszystkie klasy miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.
W porze drugiego śniadania dzieciaki z ogromnym apetytem zjadły pizzę i lody. Dla wszystkich były też batony i woda na ochłodę. 
Kilka drużyn dzielnie walczyło w turnieju piłkarskim. Zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy zostali nagrodzeni. Podobna rywalizacja była również w kąciku szachowym.
Dla dzieci był to wspaniały czas, pełen radosnych emocji. Świetnie się bawiły.
Do organizacji naszego pikniku przyczyniło się wiele osób, którym chcieliśmy serdecznie podziękować! Bardzo dziękujemy za obecność na uroczystości Dnia Dziecka wszystkim uczniom naszej szkoły, dziękujemy wychowawcom i opiekunom klas za opiekę nad młodzieżą i współpracę z nami. Dziękujemy rodzicom za wszystkie składki wpłacone na Radę Rodziców. To dzięki Wam ten dzień mógł być wyjątkowy! 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, dzięki którym mogliśmy uświetnić ten dzień:
Państwa Anety i Grzegorza Flurów
Państwa Małgorzaty i Dominika Krakowieckich
Państwa Agnieszki i Andrzeja Pieńkoszów
Państwa Joanny i Andrzeja Postków
Państwa Ewy i Roberta Rosińskich
Państwa Doroty i Cezarego Stworzyjanków
Państwa Anety i Pawła Zawadzkich
Zarządu Banku PBS Wyszków
Urzędu Miasta i Gminy Wyszków
Starostwa Powiatowego w Wyszkowie
Pani Kierownik Jeronimo Martins Polska s.a.
Pana Nadleśniczego Waldemara Wańczyka z Nadleśnictwa Wyszków
Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie
Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie
Hurtowni Papierniczej Pani Alicji Sikorskiej
Szkoły Językowej THE LIGTHOUSE Pani Joanny Podgórskiej
Zarządu SPOŁEM PSS w Wyszkowie
oraz sponsora anonimowego.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do trenerów: Łukasza Damętko, Alana Wróbla i Jana Wielgolewskiego za organizację turnieju piłkarskiego. Panu Janowi Wielgolewskiemu dziękujemy również za zorganizowanie kącika szachowego.
I jeszcze Wy, drogie uczennice klas siódmych i ósmych oraz Samorząd Uczniowski – dzięki Wam nie jedna buzia była pięknie pokolorowana! Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy kąciku plastycznym oraz balonach.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali Dzień Dziecka!
Rada Rodziców SP2: Katarzyna Uzdowska, Justyna Rogulska-Nowak, Beata Mizinska, Monika Wołyniec
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Staże uczniów i wyjazd szkoleniowy nauczycieli ZS3 - Hiszpania 2018

Staże uczniów i wyjazd szkoleniowy nauczycieli ZS3 - Hiszpania 2018

W okresie wakacyjnym 2018 roku zrealizowaliśmy drugi etap działań w ramach projektu „Mobilność uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 3 w Wyszkowie fundamentem sukcesu zawodowego”. Projekt został sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ Edukacja zawodowa.
zobacz więcej
Szlachetna paczka z Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach

Szlachetna paczka z Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach

Grupa uczniów z koła wolontariatu: Aleksandra Boroń, Izabela Wicińska, Karolina Kowalska, Julia Ochmańska z opiekunem Iwoną Ochmańską, dyrektorem Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach Krzysztofem Ochmańskim i przedstawicielem rady rodziców Arkadiuszem Wicińskim przekazała 11.grudnia w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Wyszkowie przygotowaną w szkole szlachetną paczkę. Stamtąd zgromadzone paczki powędrowały do konkretnych rodzin.
zobacz więcej
I Ogólnoszkolna Triada Konkursów Przedmiotowych w ZSS w Brańszczyku (foto)

I Ogólnoszkolna Triada Konkursów Przedmiotowych w ZSS w Brańszczyku (foto)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku uczestniczyli w I Ogólnoszkolnej Triadzie Konkursów Przedmiotowych. Mogli sprawdzić wiedzę z matematyki, przyrody czy wziąć udział w konkursie pięknego czytania. Zadania konkursowe były dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników oraz sprawdzały wybrane zagadnienia z zakresu czytanych książek, wiedzy i umiejętności z języka polskiego, matematyki oraz przyrody.
zobacz więcej
PaT-port z Leszczydołu-Nowin w Podkowie Leśnej

PaT-port z Leszczydołu-Nowin w Podkowie Leśnej

30 uczniów Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach wzięło udział w II Miejskim Przystanku PaT w Podkowie Leśnej – wydarzeniu w ramach programu „Profilaktyka a Ty”. Wyjazd zorganizowała opiekunka PaT-portu Iwona Ochmańska . Tym razem PaT-owicze z Leszczydołu-Nowin sami reprezentowali gminę Wyszków. Do Podkowy przybyło 450 osób z województwa Mazowieckiego. Wśród nich, jak zawsze niezawodny, zespół z Leszczydołu-Nowin.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku